Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kell-e a strandon mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e a strandon mindenkinek látnia mekkora a farkad? (kép)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek azokról, akik olyan fürdőgatyát húznak, amiben tökéletesen látszik, milyen hosszú a nemi szervük? Féltékeny lennél-e, ha a te pasid megy így strandra/medencére?

KÉP: [link]


2017. okt. 1. 07:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-es: Még ez sem igaz, mert az arcon elég sokat lehet változtatni, akár szakállal, borostával, akár kozmetikus segítségével, vagy másik frizurával.
2017. okt. 1. 08:50
 12/24 anonim válasza:
91%
Ez itt valójában a sekélyes melegek kontra értelmiségi melegek vita? :)))
2017. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindenki viseljen olyan fürdőnadrágot amiben jólérzi magát. Ne foglalkozzon mások véleményével. Mindenki söprögessen a saját háza körül. :)
2017. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13-as: Leszámítva azt, hogy strandon gyerekek is vannak... Azért ez nem ilyen egyszerű, ahogy te gondolod.
2017. okt. 1. 09:04
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező ez lassan kezd komikus lenni. Mi köze ennek a gyerekekhez? De most komolyan ez hogy jön ide?
2017. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös: A strandon kiskorúak is vannak, és simán el tudom képzelni, hogy ha a hatóság nagyon akarja, megtalálja a jogszabályt, ami alapján elítélhet. Hiszen a Váci utcán sem szabad meztelenül sétálni. Közszeméremsértés.
2017. okt. 1. 09:17
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta hogy sétálj meztelenül??? Nyilván az izlésrendőrség fürdőgatya kommandója majd megszálja a balatont. :D
2017. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es: Te nyilván egy troll vagy, megjátszod, hogy nem érted, miről beszélek. Még egyszer komolyan veszlek, és válaszolok. Én a közszeméremsértésről beszéltem, illetve arról, hogy egy ennyire mindent megmutató fürdőgatya akár ki is merítheti ezt a jogi tényállást.
2017. okt. 1. 09:28
 19/24 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező! Ez a srác, ha egy előnytelen, laza bermudát vesz fel, akkor is igen kívánatos.A szexi testalkat , kidolgozott kar- és mellizmok, kedves arc, bájos mosoly.... Ha a gatya nem adja ki a nemi szervet látványosan, hanem csak sejteti, attól a srác még vonzóbb. Szívesen látok ilyen srácokat a strandokon, vannak is szép számmal. Féltékenynek nem muszáj lenni, mert a meleg kapcsolatokban a promiszkuitás fiatal korban elég gyakori, azaz a párkapcsolatok ideje véges... és ez ellen nem tudsz tenni.
2017. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

Persze nyilván én vagyok a troll... miért merítené ki a "jogi tényállást"? Semmi köze nincsen hozzá.


"közszemérem megsértése a köznyugalom elleni bűncselekmények csoportjába tartozó olyan bűncselekmény, mely sérti a társadalom tagjainak nemi vonatkozású erkölcsi érzületéhez fűződő társadalmi érdeket."


Ezt maximum akkor merítené ki ha nem viselne semmit sem.


Továbbá javasolom Neked hogy ha ennyire zavara a dolog akkor ne járj strandra. Vagy ha igen akkor válasz olyan fürdőnadrágot amit push up varrással láttak el.

2017. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!