Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megismertem egy pelenkás fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pelenkás fiút az oldalon aki tetszésből visel pelenkát és infantilis emellett. Szerintetek gáz, ha egy ilyen fiúval járok? Nagyon aranyos.25f

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy gáz. :) Miért lenne az? Ha szereted és ő is szeret, akkor legyetek így boldogok. Szerintem a szerelem elé semmi nem gördíthet akadályt. Becsüljétek meg egymást. Éljetek úgy, ahogy szeretnétek. Amúgy a pelenka, ha egy cuki fiúval társul, akkor tényleg aranyos tud lenni - persze csak meleg kapcsolatban. :') Szép estét. Peace!
2017. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha te elfogadod és nem zavar, hogy így él, miért lenne gáz? Nekem sok lenne az ilyesmi, de nem ítélkezek azt csinál mindenki, amit szeretne :D
2017. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne gáz? Ha neked bejön? Sok boldogságot!
2017. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Az gáz, ha ilyeneket gondolsz.
2017. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha szereted
2017. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek. És lenne egy tippem, h ki vagy :D
2017. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2022. jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet a kapcsolatotokkal?
2022. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!