Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Volt már valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Volt már valakinek kapcsolata/kalandja busz-sofőrrel?

Figyelt kérdés
Elsősorban korombeliek (20-on évesek) válasza érdekelne, de bárki írhat, megköszönöm. Hogy jött össze, ki kezdett ki kivel? Ki volt az aktív/passzív? Az egyik vidéki nagyvárosban vagyok egyetemista, és van egy busz-sofőr, aki ezen az útvonalon szokott vezetni. 10-15-20 évvel idősebb nálam ránézésre, de nagyon helyes, és nem láttam gyűrűt az ujján, persze ettől még lehet egy hetero Casanova. Nyilván nem merek kikezdeni vele (nem is tenném meg olyannal, aki nem 100%, hogy meleg), max ha rám néz, mosolygok, hátha ő is meleg és veszi a lapot, de ennyi…. Ez még akkor is belefér, ha hetero.

2017. okt. 6. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nekem volt kalandom buszsofőrrel, de őt neten ismertem meg 35 éves volt nős, de egyszeri alkalomra izgalom megvolt :D Pár órát itt várt a buszával amíg tovább kellett mennie addig leszoptam a hátsó üléseken :D
2017. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyik oldalon ismerted meg a neten? (PR, Grindr, GYIK..stb)
2017. okt. 6. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Love.hu de csak véletlen volt :D
2017. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogyhogy véletlen? :D

Egyébként nyilván izgató ez a szexuális része is, elvégre fiatal vagyok, de ez a férfi úgy érzem, hogy tényleg érdekelne. Szóval ha tudnám róla biztosra, hogy meleg, nem lesz.pni akarnám rögtön, vagy megd.gatni magam vele, inkább csak kávézni meg beszélgetni hívnám el.

2017. okt. 6. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Aranyos válaszaid vannak kérdező!kár hogy nem vagyok buszsofőr!😊
2017. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes volt, mert néha belenéztem a belső visszapillantóba, és néha ő is belepillantott, és olyan volt, mintha összenéztünk volna, de attól féltem, hogy ha tényleg látja, hogy odanéztem, akkor rájön, hogy tetszik és őt nézegetem, úgyhogy ilyenkor elkaptam a pillantásom. Nem tudom... mostantól azzal a busszal megyek, amit ő vezet, aztán kedves leszek, amennyire lehet és még nem gyanús, de akár érthet is belőle, mosolygok...stb. Majd vagy lesz valami, vagy nem.
2017. okt. 6. 18:44
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös, szerintem félreérthető voltam.

Nyilván izgatna a szex, akár a buszban is, de ezzel a pasival. Nincs buszsofőr fétisem, csak ez a férfi tetszik nagyon és szeretném megismerni.

2017. okt. 6. 19:45
 8/8 papi3 ***** válasza:
100%
régi történet , vagy 40 éves .vidéki nagyvárosban voltam kollégista. összvonalas buszbérletünk volt.hétvégente az volt a hobbim ,hogy felszálltam a járatra és végállomástól végállomásig utaztam. egyik ilyen szombat esti utolsó járat végállomásán a csuklós hátsó ülésén megszunnyadtam , mire észhez tértem már kinn is benn is sötét volt a farkam a kezében majd szájában ...... ez volt az első olyan alkalom , hogy nem magamnak vertem ki.
2020. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!