Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bik és melegek, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bik és melegek, mennyire gyakori hogy egy partnerrel kölcsönösen dugjátok egymást? Arra gondolok, ha két uni találkozik össze

Figyelt kérdés

Legtöbbször azt látom, hogy két ember között a szexben kialakul egy rendszer és még ha két uni emberről van szó, ott is a szexen belül csak a dugást nézve az egyik válik aktívvá, a másik passzívvá. Ez mennyire igaz nálad?


Van olyan hogy egy szexuális aktuson belül szerepet cseréltek és pár perce még ő dugott téged, aztán hirtelen már te őt?


2017. okt. 7. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
nálunk ez pontosan így zajlik :D
2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos unit nem nagyon találok én se
2017. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
én uni vagyok és a párom is de ő a domináns én szub vagyok. úgyh ő az aktív mindig.
2017. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


3: Én is ilyenre gondoltam.

2017. okt. 7. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Rám semennyire, bár én még csak orálig jutottam, de én a kölcsönösség híve vagyok.
2017. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!