Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácként 22 évesen ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácként 22 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
22 éves, passzív srác vagyok.

2017. okt. 8. 22:20
1 2
 1/15 .,,.,,.,, ***** válasza:
14%
Ha úgy nézzük, akkor azért jobban fognak cikizni hogy meleg vagy, mint azért hogy szűz. Nem kötekedésből mondom, én így gondolom.
2017. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

#1


Szerintem itt pont nem az a lényeg, hogy az emberek többsége mit gondol.

A szüzesség nem "publikum", ahogy a melegek nagy részénél sem publikum hogy melegek, a nagy többségről nem is gondolnák.


Itt a kérdés szerintem inkább arra vonatkozott, hogy pár/partnerkeresés szempontjából ciki-e.

Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt ahogy tapasztalom sok aktívat izgat a 'szűz sráccal' dolog.


(Pár évvel fiatalabb passzív vagyok.)

2017. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Van az a fajta közeg, ahol ciki, de nem kell oda lealacsonyodni. Én azt mondom, ezerszer szimpatikusabb vagy így, mintha nyolckötetes életrajzod volna. És azt sem árt átgondolni, akarsz-e ilyeneket egyáltalán, csak azért mert a többség szerint azt kell akarni, úgy kell csinálni. Csak amire magadtól is vágysz!
2017. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy ciki... Akinek ez ciki, inkább az az illető gáz. Én majdnem 24 voltam mire elvesztettem. Bármilyen indokból vagy még szűz, abszolút ne érezd rosszul magad miatta. Ha saját döntés azért, és állj ki magadért. Ha pedig nem önszántadból, akkor azért, mert teljesen normális dolog szűznek lenni és lesz időd bepótolni, ha igényled.
2017. okt. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem velem van a gond, tehét nem amiatt vagyok még az, mert nem találnék magamnak szexre partnert. Egyszerűen csak így alakult. :D
2017. okt. 9. 07:36
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem az!
2017. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem ciki elmondani.

Sőt jobb is ha tudatod mert akkor oda figyelnek rád.

Tapasztaltabb melegek előtt ezt nem kell nem ajánlatos szégyellni nem ciki a te korodban egyáltalán.

2017. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki! 25 éves vagyok, de nem voltam még fiúval. Majd adódik az alkalom, érezni fogod, hogy kivel.
2017. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem ciki sajnos még én is szűz vagyok 21 F.
2017. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Én is szűz vagyok nyugi :D ugyan annyi

22 éves

2017. okt. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!