Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan "keltsem fel az érdeklő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "keltsem fel az érdeklődését"?

Figyelt kérdés
A különtanárom rokona bejön nekem, sőt, olyan cukinak néz ki 😍. Úgy értem a kérdést, hogy hogyan érjem el, hogy legalább haverok legyünk. Facen bejelöltem, de nem jelölt vissza. Talán majd különórán beszél velem, és ettől nagyon félek, mit mondd. Néha kitálalja az életét, mintha ott se lennék. Ugye felkerestem facen, és egy csomó ismerősöm ismeri őt 😐. De amikor először megláttam, mondtam magamban: kellesz nekem, olyan cuki vagy. Olyan képeket, amin lánnyal van, nem találtam róla. Szóval, hogyan kezdjem el? Kaptam már egy olyan tanácsot, hogy, valahogy kezdjek vele beszélgetni, majd néha érjek hozzá, mintha véletlen lenne, és fjgyeljem a reakciójat. Szóval, ha válaszadó, felismered, akkor írhatsh tanácsokat. 😉

2017. okt. 12. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Én nem próbálkozok ilyen dolgokkal, félek tőlle. Ezért sem lesz senkim sem. Inkább örökre egyedül maradok, és Lanát hallgatok.
2017. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb én is így vagyok vele. Ma ugy memtem haza suliból, hogy :

Na most inkább erre megyek haza, hátha összefutok vele. Erre összefutottam vele, épp a húgáért ment a suliba, pont oda, ahová én. De ott volt 2 barátja, akiket utálok. És így magamba: napasztmek nehogy beszélj velem azért, mert facen bejelöltelek! De sztem meg se látott 😥


De ne légy ilyen, válaszadó, légy bátor. Max nem sikerül.

2017. okt. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!