Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik gyakran alkalmiznak! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gyakran alkalmiznak! Nem féltek a betegségektől?

Figyelt kérdés
Én nem igazán merek szexrandiba belemenni. 22F

2017. okt. 15. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jól teszed! Nem szívesen beszèl az ilyen dolgokról senki, de nagyon könnyen beugorhat egy jó kis nemi betegsèg, fertőzès. Annyit nem èr meg. Vigyázz magadra! Más nem fog rád.
2017. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha felmész egy ismerkedős oldalra, akkor még az is kérdéses, hogy egyáltalán működő agysejtjeik vannak-e?

Ennyire összetett gondolkodást lényegében már felesleges várni.

2017. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Jól teszed. Plusz használj óvszert! Aki veled vállalja BB az mással is....
2017. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Vagy óvszerrel, vagy sehogy.
2017. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem félek, mivel csak gumival csinálom az alkalmikat
2017. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Amíg szingli voltam és voltak alkalmi kapcsolataim nyílván tartottam tőle, amióta monogám vagyok, kevésbé. Amit azért szeretnék leszögezni a felettem lévő válaszolóknak, hogy azt jobb ha tudjátok, hogy a gumi nem véd meg mindentől. Vagyis megvédene, de mivel lefogadom, hogy egyikőtök se szokott gumiban orális szexet űzni, ezért nem ad teljes védelmet. Oké, megvéd a HIV-től, ami tök jó és nyílván az a legparább nemi betegség, de pl. gonorrhea-t, chlamydia-t, szifiliszt, vagy HPV-t kaphattok óvszerhasználat mellett is. Persze, ezek gyógyíthatóak (már ha valaki nem egy antibiotikum-rezisztens variációt kapott el), de megdöbbentő, hogy sokan mennyire félvállról veszik ezeket, holott nem kéne, pont az említett reziszentcia miatt. Úgyhogy, ha 100%-os védettséget akarsz, javaslom a monogám párkapcsolatot. Ha alkalmizol, akkor vagy gumiban csináld az orális szexet, vagy vállald a következményeit a dolgoknak.
2017. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!