Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti hisztek az "első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti hisztek az "első látásra szerelem"-ben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem történt volna meg velem, akkor nem hinnék. De megtörtént, így hiszek.
2017. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, csak az a baj, hogy a kiszemelt fél nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé. 😔
2017. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nekem a szetelemhez kell a belso is, az "elso latasra" csak a kulso, oke h jol nez ki de ez nemeleg.. Ebbol kiindulva h nemcsak kulso kell a szerelemhez, nemhiszek benne h van elso latasra.
2017. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szeretnék hinni benne de egyenlőre még olyat se találok akibe ismerkedés alkalmával fedezhetném fel a szerelmet.
2017. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, első látásra is kitűnik a többiből, és szeretnék vele megismerkedni ilyen van, aztán hogy mi lesz a folytatás...
2017. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Én azt ismerem, hogy ismerkedtek neten, aztán először élőben megpillantod és egy angyalt látsz! Azóta is szüntelen...
2017. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Béla211 ***** válasza:
87%

Nekem is ilyen volt mint az elsőnél. Beszélgetünk már neten előtte mielőtt találkoztunk. És mikor megláttam valahogy egyből beleszerettem. Pedig kép alapján nem jött be annyira...

Szóval igen hiszek az első látásra szerelemben.

31/f

2017. okt. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm...Nem igazán. A probléma az, hogy én a személyiségébe tudok beleszeretni. A két bociszem és szimmetrikus arcszerkezet nekem nem elég, -aminek nem kell tökéletesnek lennie, nem azért mondom, hanem pont az ellenkezőjére szeretnék ezzel utalni- nekem meg kell ismernem egy fiút, ahhoz, hogy bele szeressek. Van a "crush"(fellángolás?) vagyis, amikor megtetszik valaki és furán viselkedek vele, de úgy érzem, ezt felnőttként lehet kontrollálni, legalább részlegesen.

Viszont a szerelem az egy hosszabb folyamat, hogy megtörténjen. Ez úgy alakul nálam ki, mint a bizalom, vagy egy barátság: idővel.

21/F

2017. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
28 éves koromig úgy voltam vele hogy nem hiszek mivel nehezen szeretem meg egy fiút. De amikor megtörtént téleg elég volt egy perc csupán hogy bele szeresek fura dolog ez a szerelem de ahogy ezt átéltem azóta tudom hogy van ilyen és hiszek is benne.
2017. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Velem sajnos még nem fordult elő, de jó lenne tudni.
2017. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!