Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba (fiúként), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy meleg lennék. Persze biztos van valami hajlam bennem. Volt egy gimis barátom, nem is tudom mit éreztem iránta. Talán ez volt a szerelem. Mivel még senki más iránt nem éreztem ezt.


Az érettségire már megromlott a viszonyunk. A nyáron elfogadtam azt, hogy ennek vége. Tisztában voltam vele, nincs vissza, Felnőttünk, ő is csajozik és én is próbálkoztam több lánynál. Az egyetemen már alig beszéltünk.


Nemrég megtudtam, hogy van barátnője. Láttam egy fotót, ahol a barátom a lány vállára hajtja a fejét, összebújnak.

ÉS szörnyű érzés volt látni.


Nyáron azt hiszem már beletörődtem, hogy elveszítettem mint embert. De most már az érzéseket is elvesztettem. Soha egy másik fiú iránt se éreztem vonzalmat, sőt kifejezetten taszít a gondolat. De biztos van bennem valami hajlam.


Nyáron én is próbálkoztam több csajnál, csak épp nem jött össze. Pedig vágyok barátnőre.


Azt se tudom, hogy szerelmes voltam-e belé. Vagy csak az a kedves, naiv, aranyos személyisége fogott meg, amikor megismertem. De az már rég volt, és sose jön vissza.


Sokszor gondoltam arra, hogy majd megcsókoljuk egymást. ÉS mindkettőnknek ez lesz az első. De neki már nem ez lenne az első. Csak nekem.

majdnem 2 éve azt mondtam neki "Szeretlek", sose fogom elfeljteni azt a pillanatot. ÉS valóban, attól érzelmesebb pillanatban azóta se volt részem. De ez a szó azóta már elúszott a levegőben, ahogy a pillanat Ez a kijelentés max. számmora volt ilyen értelmezésű. Ő sose tudta mit érzek iránta.


Most olyan, mintha szíven döftek volna. Ami a leginkább fáj, hogy ez egy több hónapos kép, és én még csak nem is tudtam a dolgot. Teljesen naivan gondolkodtam tovább. Nincs mit vesztenem, nincs senkim, semmim. NEm tudom ,hogy tudok ezek után tovább élni. Mikor ez volt az ami éltetett. Mikor lefeküdtem, ő volt a fejemben.


Nem akarom tőle elvenni a boldogságot. Mindig is tudtam, hogy ebből sose lehet semmi. Tudtam, hogy eljön a nap, mikor csajozni fog. Mikor látok így róla egy képet. ÉS, hogy eljön a nap, mikor már nincs vissza a régi időkbe mikor sokat voltunk együtt. Hogy már sose fogom látni azt a tizenéves srácot, akit megismertem.


Nem tudom mit tegyek...



2017. febr. 18. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld meg jegelni!

Azért írom így, mert tudom, hogy felejteni nem igazán fogod.

Azok az érzések, melyek fiatalon beléd ivódtak, azok nem múlnak el csak úgy. Azok ott élnek majd benned mélyen beágyazódva!

Keress valakit, aki kiváltja azokat az érzéseket, feleleveníti, engedi újra megtapasztalni, vagy még erősebbbeket is ad.

És, ha még viszonzást is kapsz, akkor az lassan homályossá teszi majd a múltat.

Sok szerencsét, és kitartást!

2017. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Igen nehéz éveid lehettek, saját magadnak se merted bevallani teljesen érzéseid, így nem mertél lépni, csak reménykedtél. Féltél attól, mi lesz ha kiderül mit szeretnél a legjobb barátodtól, mit reagál majd rá. Sajnos ez a vonat úgy látszik teljesen elment, ha akkoriban megpróbáltál volna lépni, megpróbáltál volna valamit tenni, talán nem itt lennétek, talán. De talán soha nem is lett volna esélyed, hiszen lehet ő teljesen heteroszexuális.

A leírtak alapján te biszexuális vagy, de a szerelem terén azért választottad őt, mivel ő állt a legközelebb, ő jelentett neked mindent. Rengeteg oka lehet annak amit érzel, és sajnos nehezen fog elmúlni.

Tudom, hogy milyen nehéz, így hiába javaslom hogy próbáld elfelejteni, mert nem fog menni. Javaslom, hogy ismerkedj, és hátha jön valaki más.

Ha továbbra sem tudsz kilépni ebből, és úgy érzed nincs értelme az életednek keress mielőbb fel egy pszichológust!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először azt hittem, oké, elfogadom, hogy vége. Hülyeségben hittem, magamat csaptam be. Többé nem jön vissza semmi. Nem fogunk beszélni.


Aztán utóbbi időben valahogy elkezdtünk megint közeledni. Alig-alig, de én se voltam már teljesen elutasító.

Aztán csak tudomásomra jutott...

2017. febr. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!