Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyenek az esélyeim 41 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az esélyeim 41 éves melegként hogy komoly kapcsolatra találjak?

Figyelt kérdés
Kezdem már feladni!mit tegyek?

2017. okt. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, fiataloknak könnyű mondania, de ne add fel! Attól, hogy 41 vagy még nem jött el a világvége. Először amit mindenki tanácsolni szokott: ismerkedj, de ne feltétlenül társkeresési szándékkal, amit lehet, hogy eddig is tettél. A másik a netes ismerkedés, de ez se valami eredeti ötlet...

Tudod, én sokszor érzem úgy, hogy egyedül fogok lenni életem végéig, de így nem szabad hozzáállni. Nem tudni, mit hoz a holnap. Fel a fejjel! Elemezd magadat egy kicsit, hogy mi az, amit saját belátásod szerint eddig jól tettél és mi az, amit rosszul--ÉS írjad is le ezeket, hogy lássad és tudatosítsd magadban, hogy oké, lehet valami rossz berögződésem van, amin lehet, változtatnom kellene és lehet, ezért nem jön össze.

Viszont nem írtál magadról, így nem tudom, hogy mi lehet a hiba. Ott ismerkedsz, ahol mindenki csak egy dolgot akar? Nem mersz megszólítani egy szimpatikus pasit? Szorongsz? Vagy...?

Még így végszónak: Amíg a szíved még ver, miért adnád fel?

21/F

2017. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nincs mit hozzátennem!

A srác nagyon szépen leírta!

Soha nem szabad feladni!

2017. okt. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Nincs.
2017. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!