Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan írnátok rá valakire/men...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írnátok rá valakire/mennétek oda valakihez, aki meleg, de amúgy ő nem vállalja fel (ergó nem kellene tudnotok)?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja nem beszéltünk, aztán mégsem kezdhetem úgy, hogy "szia, meleg vagyok, tudom, hogy te is" xD


Viszont ki akarom kerekíteni az egészből, hogy amúgy igen az vagyok és hogy ő is...


2017. okt. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem beszélgess vele csak úgy. Aztán majd kerekedik :P
2017. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj meg vele jobban összebaratkozni. Majd mond el neki hogy te meleg vagy. Ha meg akarja veled osztani a titkát akkor el fogja mondani neked idővel hogy ő is. Ha nem akkor csinálhatsz bármit, hallgatni fog.
2017. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem szabad senkiből se kihúzni, vagy odamenni hozzá azzal, hogy te tudod, hogy ő meleg...Engem egy ilyennel egy srác halálra rémített, bár volt ott más is...:/

Ha úgy gondolod, oszd meg vele, hogy meleg vagy, de ne számíts rá, hogy ő feltétlenül tudatni fogja ezt veled, még ha tudja/sejti, hogy te vágod, mi a szitu.

21/F

2017. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!