Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Ti mennyire élvezit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Ti mennyire élvezitek az anális szexet? Mennyire kívánjátok? Hogyan lehet megtanulni élvezni?

Figyelt kérdés

Én párszor próbáltam az anális szexet, de vagy semmilyen érzés nem volt, vagy fájt. Pedig minden alkalommal kívántam is.


Ti mennyire élvezitek az anális szexet? Mennyi ideig tudjátok csinálni? Nektek nem fáj?


Lehetséges a prosztatámat érzékennyé tenni, hogy élvezzem? Vagy ez így nem lehetséges sajnos?



2017. nov. 1. 12:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
Jó vastag pénisz kell hozzá.
2017. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Keress olyan partnert aki odafigyel az érzéseidre.
2017. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

10 es skálán 10 re élvezem, fájdalom nincs, heti kétszer van anális szex, engem az orál nem elégít ki csak ha a párom megdug különböző pozíciókban. Ha kitágulsz akkor te is fogok élvezni.

A túl vastag pénisz nem jó..és a túl nagy sem. 15-17 cm a legjobb.

2017. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak az elégít ki teljesen ha jól magdugnak. Heti jó ha egyszer összejön, de jóval gyakrabban kívánnám. Nagyon élvezem! A pasiknak elég nagy a farka, így van hogy főleg az elején kicsit fáj, de aztán mindig fantasztikusan jó és hatalmasakat élvezek csak attól ahogy dug.
2017. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Elírtam: Pasiknak=pasimnak :D
2017. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És kéz nélkül el is tudsz élvezni?


Amúgy én nem tudom, miért nem tudom élvezni. Vagy semmilyen érzés, vagy kissé fáj, "húz" belülről.

2017. nov. 1. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen, úgy is hogy egyikünk se nyúl a farkamhoz. De ez azért ritkább.
2017. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Most sajnálom hogy kihagytam az efféle örömöket. Irigyellek titeket.
2017. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
A vékonyabb hosszabb faroktól el tudok élvezni hozzányúlás nélkül is,a vastagabb már nekem is fáj,azt inkább kihagyom.
2017. nov. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Érzékeny a prosztatátok? Ezért élvezitek?


Lehetséges valahogy érzékennyé tenni?

2017. nov. 2. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!