Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik meleg kapcsolat anális szex nélkül?

Figyelt kérdés
Sok gátlás van bennem, mivel nekem nem tetszik és nem is szeretnèm többet a szexuális dolgoknak ezt a részét átélni. Azt érzem ez miatt nem tudok nyitni senki felé, mert megbélyegezve érzem magam.... Attól tartok, hogy mivel ezt nem tudom megadni, nem tartana ki mellettem senki. (Kérem csak az válaszoljon, aki vmi értékelhetőt, adekvát választ tud írni.)

2017. okt. 31. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Létezik
2017. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Számomra is abszolút tabu az anal szex.
2017. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Létezhet, persze.

Nem mindenki van oda érte.

2017. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen létezhet. Lehet hogy a felek megelégednek azzal ha csak orálozás van kölcsönösen. Ugyanúgy kitudják egymást elégíteni, működik a kémai,van csók,tipi tapi,érezheted a másik közelségét csak aktus nincs. Előfordulhat szerintem,hogy egyik fél sem akar análozni,ennek ráadásul több oka is lehet. Pl egészségügyi okokból (aranyér..ami nem vicces még ha most annak is tűnik,de ha valakinek műtét,kezelés után is visszajön az baj vagy ha nem akkor nagy eséllyel a rendszeres análozàs miatt megtörténhet) de lehet hogy két passzív van együtt és nem szeretnének análozni, az is lehet hogy egyszerűen csak tabu és kizárják vagy csak az egyik fél nem akarja az anált a másik igen,de közös döntést hoznak és csak petting van. Stb stb stb.


L

2017. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Nálam pl egy barátnőm se hozta fel a dolgot s én se próbáltam még ki.Úgy vagyok vele hogy a puncinál nincs jobb.
2017. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Homoszex kategória papikám :)
2017. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi az a válaszokat!

Nagyon jó olvasni:

1) Vannak itt intelligens válaszolók! :)

2) Továbbá, hogy nem vagyok egyedül ezzel a "problémával".

2017. okt. 31. 11:03
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Miután az első négy válaszoló leszopkodta egymás farkát KÉPLETESEN, azért annyit hozzá tennék, hogy a melegek vagy 80%-a igényli az anális szexet valamelyik oldalról, ha nem többen.


Tetszik vagy sem, ez a helyzet. És neked sokkal nehezebb lesz társat találni így, hogy ezt nem akarod. Nem bocs az őszinteségért. Létezik ilyen, de kva ritka és meg fogsz szenvedni hogy találj ilyet.

2017. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, előfordulhat. Nekem az bőven elég ha kézimunka/orál közben masszírozzák a prosztatámat. Ha ennyi belefér akkor nem igénylek többet.
2017. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Vannak aszexuális emberek, bár ez ritka, de van ilyen is. Ha ilyen társat találsz, akkor nincs mitől félned. Persze vannak olyan személyek -mint te-, akik szintén nem szeretnének análisan szexelni, bár ezen személyekből vannak kevesebben.

Én személy szerint egy ideig tartózkodtam az anális szex gondolatától is, de nem azért, mert fizikailag gondoltam visszataszítónak, hanem mert reduktívnak véltem. Később persze ráeszméltem, hogy ez a belémtömött homofób, demagóg jellegű előítéletek valamilyen mellékszármazéka, amit nem sikerült még teljesen kiiktatnom, akkor még a szervezetemből. Így azt gondoltam sokáig, hogy magát az anál szexet tartom undorítónak(sőt, mindent ami fenékkel kapcsolatos) miközben most teljesen máshogy vagyok már vele.

Sok-sok érzelmi hullámot megültem, mire tudatosítani tudtam, hogy ez "csak" a része a dolognak és ez a "dolog"(melegség) is csak az énem egy nem is annyira domináns része. Ez nem befolyásolja a munka morálomat, a tehetségemet, a nyelvérzékemet, hogy hány kör futás után fáradok ki stb.

Nem tudom, hogy te hogyan éled át, hogy neked van e vagy épp nincs semmiféle érzelmi problémád vele, de az tuti, hogy vannak mások is, akik úgy vagy hasonlóan állnak hozzá, mint te.

Én a helyedben a párkapcsolat legelején leszögezném, hogy mi a szitu, aztán vagy elfogadja a srác, megpróbáljátok, aztán lesz, ami lesz alapján elkezdtek ismerkedni vagy mehet a dolgára.

Egy dolog biztos: Mindenkinek megvannak a saját gondjai, sajátosságai és egy párkapcsolatban fontos, hogy mindketten próbáljatok a másik "hülyeségeihez" igazodni(csak amíg idézőjeles :P).

21/F

2017. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!