Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek milyen aki full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen aki full aktiv/passziv? Milyen dolgokat csinalnak vagy miket nem?

Figyelt kérdés
Nekem van van egy elkepzelesem de ugy vettem eszre sokan nem ertenek velem egyutt ebbe a temaba. Szerintem aki full aktiv az ne szopjon meg szerintem nem is full aktiv hiaba mondjak azt magukra. Peldaul en full passziv vagyok szoval engem nem lehet oralisan kielegiteni es nem is dugok, sot nem is mindig elvezek el hiszen nekem eleg ha megdugnak, es mar ezek miatt is erte szo a haz elejet. Szerintetek ez gond? Nektek mi a velemenyetek errol? Van aki szereti a nyalast? Es mi abba a jo? Szerintem az is eleg undi ergo engem nyalni se lehet es en se nyalok... :) 20/f/p
2017. nov. 9. 11:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen felesleges fogalmakban gondolkodni, mki azt csinal az agyban, ami jol esik. Edes mindegy, minek hivod. Nincsenek szabalyok, hogy o akkor most full aktiv, ezert nem szophat...
2017. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%

Na én bottom only vagyok ahogy angolosan mondják.

Nem dugok!

Nem bírok, utálom.

Szopni szeretek, barátom ha le akar ám tegye de őszintén nem hiányzik.

Szeretem ha megdug, mert az orál nekem semmi.

A sex az análisat jelent vagyis azt hogy megbax.

Ebből heti kettő kell nekem.

Én nem látok különbséget nagyon érzkeny a párom nagyon intelligens, és kedves pedig ő aktív és nem uni.

Természetbeli különbség nem látok, nem függ attól hogy az ágyban melyik szerep esik jól.

2017. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

A full aktív az olyan, mint a heteróknál egy férfi. A full passzív az olyan, mint a heteróknál egy nő.


Engem zavarnak a full passzívok, mert dugásban csak aktív vagyok, a kölcsönös szopást viszont szeretem. Az unik a jók nekem emiatt.


És igen, szeretem nyalni a másik seggét is. Análra egy kis előkészülés. (Azt viszont nem, ha az enyémet nyalják)

Nem értem, miért nem szereted ha nyalnak? A heteróknál is a férfiak (aktív) nyalják a nőt (passzív) előtte.


Segítek: Nyalni nem egy szőrös, izzadt, szaros, mosdatlan segget kell, hanem egy borotvált, frissen kimosott, megmosott lyukat.

24/f, biszex, dugásban aktív

2017. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Szerintem azert fontos lenne hogy mindenki tisztaba legyen a fogalmakkal hiszen en is “bottom only” vagyok, szoval ha en valakivel talalkozni akarok es o azt mondja hogy aktiv es direkt rakerdezek hogy de ugy igazan? Full aktiv ? Es erre azt valaszolja hogy igen persze es egyszer benyogi azt hogy huu de leszopnalak na onnanstol megborult az egesz dolog es eleg kiabrandito de lehet nem nekem van igazam?!

Nekem tenyleg az a velemenyem hogy akit top only az tenyleg ne szopjon hanem megrendithetetlenul csak a segg erdekelje.

Akinel ott van a nevenel hogy pl aktiv-uni/ more top na az mar szophat is.(mondjuk nem engem) szoval minden megbeszeles kerdese azt mondjak az emberek de ha nem tudjak a dolgokat akkor milyen megbeszelesrol beszelnek?!

2017. nov. 9. 13:19
 5/32 A kérdező kommentje:
#3. Valaszado koszi a valaszod es szerintem te is jol latod a dolgokat es hogy a kerdesedre valaszoljak hogy miert nem szeretem ha nyalnak szamomra olyan vissza taszito es nyilvan a fenekem az rendezett,csupasz es nyilvan nem retkes,budos de ez lenne a normalis szerintem. Nekem csak tenyleg annyi hogy visszataszito es nem biztos hogy csokoloznek utana akarkivel is, ezmiatt mar utasitottam vissza pasit mert mondta hogy szeret nyalni, inkabb jobb nemtudni rola szerintem.
2017. nov. 9. 13:33
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

4: Rengetegen vannak, akik az aktív/passzívságot a DUGÁSBAN értelmezik. Volt pontvelem ellentétes partnerem, aki szerette ha szopták, de férfival csak azt szerette, ha őt dugták meg.


Engem is zavar, hogy állandóan hozzá kell tennem külön, hoogy nem "aktív" vagyok, hanem "dugásban aktív". A legtöbben arra kíváncsiak csak, hogy a szexben a másik dugni szeret, azt ha megdugják, vagy mindketőtt szereti. A szopás egy másodlagos szexuális dolog a legtöbb embernek a dugáshoz képest és az nem olyan fontos.


Nekem a planetromeo-n az van a nevemnél, hogy "more top". De ezt magyarul hogy mondanád?

És én is annak a híve vagyok, hogy ezeket kicsit részletekbe menően érdemes megbeszélni, mert tényleg szar, ha valaki csak utólag mond ilyeneket hogy ("Ja amúgy le is szopnálak" - Nálad. Vagy "Ja, amúgy meg is dugnálak." - Nálam. Miközben mi ezekre nem vágyunk.)

2017. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#6

Köszi a válaszod :)

Szerintem az hogy more top van neked bejelolve az szamomra eleg egyertelmu hogy szeretsz szopni is csak dugasba aktiv vagy :) de aki top onlyt jeloli be szamomra azt sugalja hogy nem akar szopni :) a bottom onlynal szerintem ertheto hogy nem akar szopatni es nyilvan dugni se akar csak hogy ot dugjak :) a more bottomnal meg egyertelmu hogy vagyik arra hogy o is “hasznalhassa” a partneret. Az uni meg oda vissza egyertelmu :)

2017. nov. 9. 16:01
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

7:

Sokan sajnos a "more top" vagy "more bottom"-ot úgy értik, hogy általában szeretsz te dugni, de néha hagyod hogy megdugjanak. Vagy fordítva a more bottomnál. Sajnos ezt tapasztalatból mondom. Ez a gond.


"de aki top onlyt jeloli be szamomra azt sugalja hogy nem akar szopni"

Nálam is. És a bottom only is.

2017. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#8

Ezekszerint jol tudom hogy miket jelentenek ezek a kifejezesek hiszen ha te is igy latod ahogy en akkor nem lehet baj mivel nem vagyok egyedul.

Esetleg megkerdezhetem hanyeves vagy ?

2017. nov. 9. 16:38
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember amúgy is elba szott funkcionális analfabéta. A profilra ki van írva minden párszáz karakterben (külső, mit szeretnék, milyen vagyok), de ugyanazokat állandóan megkérdezik.


"mekkkora a farkad? :)" - Miközben ki van írva a második bekezdésben.

"van helyed?" - Miközben ott a harmadik bekezdésben, hogy igen/nem.

"mit szeretsz a sexben?" - Miközben le van írva két mondatban a lényeg.


"More top"-ként nem a "bottom only"-kkal van bajom, hanem a félig fogyatékos emberekkel, akik nem tudnak fél perc alatt egy tiszta és érthető profilt elolvasni.

25 éves vagyok.

2017. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!