Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek milyen aki full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen aki full aktiv/passziv? Milyen dolgokat csinalnak vagy miket nem?

Figyelt kérdés
Nekem van van egy elkepzelesem de ugy vettem eszre sokan nem ertenek velem egyutt ebbe a temaba. Szerintem aki full aktiv az ne szopjon meg szerintem nem is full aktiv hiaba mondjak azt magukra. Peldaul en full passziv vagyok szoval engem nem lehet oralisan kielegiteni es nem is dugok, sot nem is mindig elvezek el hiszen nekem eleg ha megdugnak, es mar ezek miatt is erte szo a haz elejet. Szerintetek ez gond? Nektek mi a velemenyetek errol? Van aki szereti a nyalast? Es mi abba a jo? Szerintem az is eleg undi ergo engem nyalni se lehet es en se nyalok... :) 20/f/p
2017. nov. 9. 11:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%
18-as vagyok igen nálam szélesebb skálán mozog a fantázia és a gyakorlat is pedig én is passzív vagyok only. De engem kényeztethet a párom ujjal, nyelvvel, szerelmes szavakkal, farokkal, szopással érezzem a rámnehezedő súlyát szeretkezés közben, és hogy kicsit irányít engem. :)
2017. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#20

Lehet fura de ha tudnad hogy mennyi minden van meg amit nem szeretek :) egyebkent nem tehetek rola egyszeruen vannak dolgok amiktol undorodok.

2017. nov. 10. 17:30
 23/32 A kérdező kommentje:
Bennem hatarozott elkepzelesek vannak, van a női és férfi szerep és ezeknek a kombinációiba nem hiszek. Egy aktív legyen igazi férfi a passziv lehet kicsit lányosabb. És egy igazi férfinek nem lóg ki egy pénisz a szájából.
2017. nov. 10. 17:47
 24/32 anonim ***** válasza:
92%

aktiv vagyok de minden olyat megteszek amivel a partneremnek örömet szerezhetek és minden olyanra nyitott vagyok ami nekem gyönyört okoz

Nálam belefér a szopás nyalás ujjazás is kölcsönösen pedig mindkettőnknek szőrös elöl hátul

2017. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
En aktiv vagyok,elvezek dugni.Parkapcsolatban elek lassan 20 eve de a mi kapcsolatunk nyitott.Nagyon szeretem a nagy feneku ferfiakat,azokat akiknek csipojuk is van :) dugas elott ott ahol a szimpatia stb.megvan nagy elvezettel kinyalam az olyan ferfiakat,nagyon szeretek nyalni,elvezem.A kolcsonos szopas nelkul sem tudok hosszab tavu szexkapcsolatot elkepzelni valakivel,szeretem ha egymast szopjuk.45f
2017. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ugylatom eleg fontos sokaknak az oral oda vissza. Remelem vannak akik csak egyoldaluan elvarjak a partneretol hogy csak ot kenyeztessek.
2017. nov. 16. 19:47
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem 15 évesen szexuálisan zaklatott egy pasi egy táborban, és azóta nem szeretem, ha a farkamhoz hozzáérnek.

A tartós kapcsolatomban az exemnek 3 év után engedtem meg, hogy hozzáérjen és kiverje. Aztán egyszer megengedtem, hogy lepippantson. De azt sosem szerettem. "Bottom only"-ként inkább a fenekem és a szám legyen használva, mint a farkam.

2017. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27

Koszonom hogy leirtad a torteneted es sajnalom..

De egyetertek veled hogy a csak passzivaknak a fenekuk es a szajuk legyen hasznalva.

2017. nov. 23. 09:35
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok, de csak a számat használom, a fenekem csak kijárat.

21f

2017. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#29

Akkor gondolom azt se engeded ha valaki neked akarja csinalni pl az oralt !?

2017. dec. 4. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!