Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyedülálló meleg srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló meleg srácok! Ti is kicsit nehezebben élitek meg a karácsony napjait? 22F

Figyelt kérdés
Ilyenkor azért jobban előtörnek az emberből az érelmek, illetve ebben az időszakban jobban érzi az ember egy társ hiányát. Legalábbis nálam így van. Egy kicsit nehezen viselem ilyenkor az egyedüllétet. :( Ti hogy viselitek? Mit fogtok csinálni karácsonykor?

2017. nov. 15. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor könnyen meglehet hogy az ember jobban vágyik egy társra, de amíg nem találom meg azt a bizonyos társat, addig se szabad hagyni hogy ez elrontsa a karácsonyt. :) Az első válaszoló csak egy provokátor, ne foglalkozz vele, elég szánalmas :D
2017. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem foglalkozom vele, jelentettem a válaszát. :D
2017. nov. 15. 21:16
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Én speciel nem ünneplek karácsonyt. Nem a szeretetről szól hanem a képmutatásról. Ha szeretek valakit akkor azt egy évben 365 napon át szeretem, nem pedig 1-2 napig. Ha a szeretetről szólna, nem pedig a kötelező ajándékozásról, akkor nem lenne kívánságlista, sok veszekedés, feszültség, stb. Ünnepelje aki akarja, de engem nem hat meg a Saturnalia...
2017. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem jó érzés, de tudom, hogy jobb egyedül lenni, mint egy rossz párkapcsolatban, szóval próbálok arra az 1-2 pár zoknira meg dezodorra koncentrálni amit kapok a 20 centis fa alatt, amit apám az utolsó pillanat után szerzett be. :D

Komolyra fordítva a szót, nekem nem csak karácsonykor jön rám a magány és így úgymond már megszoktam. Tudom, nagyon nem tudok mit tenni, csak kivárni, hogy elmúljon ez az érzés. :/

Én az unalmas "ünneplés" mellett szerintem próbálom kideríteni, hogy minek tanuljak tovább. XD...Nameg az önsiratás, gondolom.

21/F

2017. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Buran ***** válasza:
100%

Én speciel nagyon rosszul... Jó lenne valakivel megosztani a várakozás örömét (vallási, spirituális értelemben, nem az ajándékvárásét), valaki, aki felmelegítene a hidegben... Meg amikor elkezdődnek a karácsonyi romantikus filmek, akkor nagyon rossz...


23/f

2017. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és évről évre egyre nehezebben. Persze nem leszek egyedül, de az igazi az lenne ha az ünnepet a szerelmemmel oszthatnám meg, ez lenne számomra a tökéletes ajándék, nem is kéne más...

28/F

2017. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nincs benne semmi rossz szerintem.
2017. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eléggé random módon hullámzik, hogy épp mikor érzem hiányát egy párkapcsolatnak. Néha nagyon magányosnak érzem magam, de nem vettem észre, hogy az ünnepek idején rosszabb lenne, sőt, ilyenkor jobb kedvem is szokott lenni. Karácsonykor családdal leszek otthon.


21/F

2017. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Míg fiatal voltam (huszonéves) és szakítás után voltam, akkor nagyon rosszul éltem meg. De miután belerázódtam az egyedüllétbe, most már nekem a karácsony is csak olyan nap, mint a többi, itthon nem is ünneplem, csak a családdal.
2017. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden karácsonykor... Olyankor jobban hiányzik egy társ. Ilyenkor elszomorodom, de már megszoktam az egyedüllétet... Valószínűleg semmit sem fogok csinálni.
2017. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!