Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Körülmetéltektől tanácsok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetéltektől tanácsok?

Figyelt kérdés

Egy passziv srac vagyok es mar nem kezdo de nemtudom hogy kezeljek egy olyan peniszt amin nincs bor, nem faj ha a kezemmel csinalnam? Vagy egyaltalan elvezik? Mivel nem merek a makkhoz erni nehogy erzekeny legyen. Vagy kilehet verni egy metelt peniszt?

Minden tanacsot szivesen veszek ami ezzel kapcsolatos.


2017. nov. 16. 02:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezeddel csak sikositassal verd, ne szarazon. A tobbi ugyanolyan mint egy simaval.
2017. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánat ha hülye kérdés, de miért csak kézzel akarod csinálni? Miért nem segítesz szájjal is vagy csak szájjal? Jómagam el sem tudom képzelni hogy hogyan tudnám kihagyni hogy ne érintsem meg szájjal is! Te hogy vagy ezzel?
2017. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyugi en is csinalom szajjal csak ugye sose lehet tudni hogy mit hoz az elet, nemart tudni az ilyen dolgokat se, eleg batortalan vagyok a korulmetelt sracokkal pedig voltam mar joparral de megis bennem van a felelem nehogy fajdalmat okozzak.
2017. nov. 16. 11:27
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell túlkomplikálni a dolgot. Az esetek 99%-ban szárazon maszturbálok miközben körülmetéltek. Egyszerűen érezni kell, hogy meddig lehet húzni a bőrt és ott megállni. A makk terén meg gondolkozz már... nincs ott a fityma, ami védené, így 24/7-ben ki van téve érintésnek ruhától és minden mástól, amihez hozzáér. Hogy a fenében lenne érzékenyebb egy nem metélt faroknál?
2017. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Szerintem nem olyan egyertelmu mindenkinek hogy hogy kell kezelni egy ilyen peniszt. Meg nem is ertem milyen borrol beszelsz hiszen ami van az meg nem er el odaig...

2017. nov. 16. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye a kérdés... Én a párommal három éve vagyok együtt. Egy év kellett neki mire meg tanulta hogy kell ki verni nekem. De néha mai napig is itt ott keletkeznek felületi sérülések a farkamon. Ha nagyon cibalja.
2017. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Koszonom hogy megerted a kerdesem hiszen nyilvan en is vigyazni akarok a masikra na meg hogy elvezze de szerintem sem olyan egyszeru... kezzel alug merem csinalni sot meg mefogni is alig merem ezert csak sz*pok.

2017. nov. 16. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Csakúgy ... Nahjó mert szép! Bár nekem túl vastagnak bizonyult, így “szakítottunk”!

2017. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikalni kell a partnerrel, ilyen egyszeru. Kerdezni, hogy esik a legjobban. Es ugy csinalni. Nagyon bonyolult...
2017. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő eléggé. Én élvezem ha a makkomat is simogatják. Sőt, akkor előbb kezd jönni az előváladék. Nem fáj, simán elélvezek bőr nélkül, ki lehet verni.
2017. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!