Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti álmodtatok már saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti álmodtatok már saját magatokról?

Figyelt kérdés

Nagyon furi dolog történt a múlt éjszaka velem. Azt álmodtam,hogy készítettem magamról egy másolatot, egy klónt, és vele $zexeltem. És annyira de annyira jó volt. Minden úgy történt ahogy én szeretem.

Tudom beteges meg fura.

De ilyet még sosem álmodtam. Nagyon jó volt.

Veletek történt már hasonló?



2017. nov. 16. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Hála az égnek, soha nem álmodtam még csak hasonlót sem.
2017. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég furán hangzik :D Jó lenne egyszer ilyet álmodni :D (ezt úgy mondom, mint hetero) :D
2017. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem álmodtam, de régen általában láttam magam a saját álmomban, s az is fura volt.
2017. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Hülye lennék magammal szexelni, mikor 40 éve mindig ott szuszog mellettem az aktuális párom.
2017. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször is. Általában passzívként.
2017. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!