Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mennyire ért titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mennyire ért titeket hátrányos megkülönböztetés, verbális vagy fizikális támadás azért, mert melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Logikusan azokra gondolok, akik nyíltabban vállalják.
2017. nov. 19. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár beszólás volt, de legtöbb a hátam mögött.


Két helyi roma fiú le támaqdott az utcán a pénzem akarták elvenni. aztán a bíródágon azzal érveltek, hogy azért támadtak le, mert meleg vagyok.

2017. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem jó védekezés, mert bár a rablás is minősített volt, csoportos elkövetés, de a kisebbség tagja ellen, stb. csoportosan, az talán még jobban fenyegetett. Sajnos, ehhez ki kell fogni egy nem homofób bírót.
2017. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 - Nálunk próbálna bármelyik kutya ilyennel próbálkozni, azonnal egy tucat verőember menne rájuk. Itt elég rendesen meg vannak félemlítve - szerencsére. Ezeknek csak a szájuk nagy - de az rohadtul. Persze csak addig, amíg valaki be nem tömi nekik újra.


Kérdésre válaszolva:

Nem vállalom fel nyíltan, de azért lehet rólam sejteni, szóval szoktam kapni megjegyzéseket. Az ilyenekről vagy nem veszek tudomást, vagy elküldöm az illetőt a halál f***ra. (Ilyenkor általában fülüket, farkukat behúzva elkullognak)

2017. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Verbális támadás volt, (lassan ott tartott, hogy megüssön) de olyan sráctól, aki előtte már nekem símította magát -úgy ment el előttem, hogy a feneke végigsúrolt*köhmm*-, de én mint akkor "hetero" srác visszautasítottam/passzívan viselkedtem, mintha nem vettem volna észre, mi van. Amiért én nem nagyon vállalom fel magamat, ezért inkább a kisfiúk sértődése miatt jön ez a dolog, ami bizonyos szinten írónikus is :D...

Egy hetero srác volt, akinek kifecsegte egy "jó barát", hogy mi a szitu és jelenlétemben mondogatta, hogy milyen jó lenne kiírtani az összes b*zit meg ilyenek. Ő mondjuk alapvetően ilyen idegbeteg volt.

Olyan volt még, hogy jelenlétemben szitkozódtak emberek a melegekről ilyet-olyat, de az olyan sokszor megesett már és olyan régóta(igen, kicsi korom óta), hogy nem tudnám felsorolni, ha akarnám se. :/

21/F

2017. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen érnek hátrányok ez miatt, de mindig a hátam mögött megy a pletyka. Én sokszor hetek mulva jövök rá dolgokra. Persze feltűnően mellőznek mindenben.
2017. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell minden romát egy kalap alá venni és egységesen lekutyázni, van aki hasonló gondokkal küzd mint ti. Én érettségivel rendelkező, meleg roma fiú vagyok, magyar barátom van már 1,5 éve. Engem is támadtak már meg, meg is vertek, egy 2 roma és 1 magyar férfiból álló csoport a melegségem miatt. Ugyanúgy együtt érzek az LMBT emberekkel mint ti, ugyanúgy elítélem az ellenük intézett támadosokat, attól függetlenül, hogy melyik fél milyen nemzetiségű. És ugyanúgy azt szeretném ha elfogadnának és élhetnék normálisan mint a heterók.Csak emellett engem még a sorstársaim- illetve akiket én annak érzek- lenéznek és kutyának neveznek.

20/F

2017. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!