Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom, hogy elmondjam-e....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy elmondjam-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve parkapcsolatban vagyok egy fiúval, a lényeg, hogy nagy a szerelem. Nos itt lakunk mindketten a szuleimnel, a parom szulei tudjak hogy egyutt vagyunk, viszont az enyémek nem. Tudom... kicsit nehéz elhinni, hogy, hogy a francba nem vagtak le, de nem tettek. A helyzet úgy hozta, hogy lehetosegünk van alberletbe menni. Igy viszont sok a kerdes, miert akarok elkoltozni stb..stb... Szeretem a szuleimet es ez igy olyan rossz, 22éves vagyok már szerintem amugy is ideje lenne, 3-an vagyunk testverek es en vagyok a legkisebb, mar csak en vagyok veluk es ez most igy rossz nekik.Roviden-tomoren ennyi.. A kerdes az, hogy elmondjam-e, mi egy part alkotunk vagy sem? Bonyolito tény,hogy edesapam roma, szerencsere nem tipikus, de eleg konzervativ, imadjak az unokakat.


22/F



#meleg #párkapcsolat #költözés #szülők véleménye
2017. nov. 21. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Aranyszabályként szoktam mondani, sosem coming outolunk halmozottan. Épp elég az nekik ha bejelented az elköltözést.


De tényleg nehéz elhinni, hogy még nem vágták le :D, sok sikert mindenesetre.


26/f-m

2017. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Azért akarsz elköltözni, mert önálló életet akarsz! Ennyi. Nem kell többet mondani, végül is 22 éves vagy.

Azt meg nem tudhatod, nem vágták-e le. hogy mi a helyzet, de néha könnyebb hallgatni, mint megbeszélni a dolgokat. Majd ha úgy alakul, és elköltöztél, akkor úgyis lesz alkalom az elmondásra!

2017. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen, csak szegények annyira meglepodtek, nagy bociszemekkel,hogy miert megyek el :D mondtam nekik h nem azert megyek el, mert nem szeretem oket vagy barmi baj lenne... Csak ugy erzem itt az ideje, meg viszonylag olcson es jo helyen talaltunk alberletet.

De nagyon szepen koszonom a valaszodat :* :D

2017. nov. 21. 09:44
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 #2 Nos valoszinuleg igazatok van, csak felek a necces szituktol mint peldaul ha atjonnek és csak egy ágy van stb... es felek a kellemetlen helyzetektol, bar lehet csak tul dramatizálom.
2017. nov. 21. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

1-es: nem feltétlenül értek egyet. Párom egyszerre jelentette be, hogy meleg, párkapcsolatban van és összeköltözünk. Két nap múlva már a jobbikos faterjával mentünk parkettát választani a lakásunk felújításához. :P

Sosem tudod, hogy mit várhatsz a szülőktől reakcióként.. lehet meglepően pozitív vagy tragikusan negatív is.

2017. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ezzel maximálisan egyettértek, de mégis pont a rossz tapasztalatok miatt szoktam ezt mondani, amik adott esetben viszont messze túlmutatnak a pozitív példákon.

És ilyen tekintetben szerintem nem éri meg kockáztatni.


De minden történet más, van aki kitagadja a gyerekét, van aki segít neki parkettát választani.

Végső soron szülű függő, ezt meg leginkább az ember sejtheti, mit gondolnak majd a szülei. És, lehet hogy ő sem, de ha valakinek sejtése sincs a saját szüleivel kapcsolatban, akkor egy kívülálló mit mondjon?

2017. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van. Egyébként nálunk mindkettőből kijutott. Párom szülei a fenti példa, az én szüleim meg kitagadtak..
2017. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!