Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nyugati városok (Amszterdam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati városok (Amszterdam, Toronto, Bécs, London, Párizs stb) Pridejain is vannak ellentüntetők?

Figyelt kérdés
A magyarok mikor jutnak arra a szintre, hogy kinőjjék az ilyen durva, másokat sértő ellentüntetések szervezését?
2017. nov. 21. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Én 2. jára készülök a Mardi Gras-ra na ott van minden meztelen fenék épp hogy nem Ádám kosztüm és még gyönyörű nők is tapsolnak a jó pasiknak. Ott aztán van elfogadás meg liberalizmus.

Ez egy nagy business arrafelé a szállodák dugig, éttermek szintén.

A másik ahol voltam a Miami White Party na az még egy állati hely...

Gyereknek semmi keresnivalója éjjel az utcán de ne legyünk már álszentek vannak Pride fesztiválok, vannak munkás tüntetések, vannak vallási felvonulások erről nem kell tudnia egy gyerknek? Hülyén nőjőn vagy mi?

Dresscode egy Pride-n?

Én konkrétan életemben olyan kevés ruhában nem voltam igaz Sydneyben votl 38 fok, két fekete bőrszíj tartotta Tarzan alsómat és életemben olyan szabadnak nem éreztem még magam.

Londonba a Pride már kissé elkopott dolog, ott az utcán is simán csókolozhatsza pasiddal a kutya nem fog még csak rád sem nézni. Amstedam és Brüssel dettó.

2017. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%

Majd amikor megszűnünk egyenes, szókimondó nemzet lenni.


Más szóval, majd amikor lesz egy magyar szó az ignore-ra, és nem kell körbeírni, hogy "szándékosan figyelmen kívül hagy".


De ha engem kérdezel a pride-ok színvonalával kapcsolatban, szerintem csak ártanak a homoszexuálisoknak. Magára valamit is adó ember biztos, hogy ilyen izléstelen cirkuszon nem vesz részt.

2017. nov. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a külföldi Pride-k nagyon látványos események.

És sok a jó pasi lehet ismerkedni.

2017. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!