Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondtam a hetero barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a hetero barátomnak, hogy szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogy már régóta szerelmes vagyok belé, azóta látni sem akar, azt mondta nem akar velem beszélni és hagyjam békén. Lehet rossz ötlet volt neki elmondani, de nem tudtam magamban tartani már. Már három hete nem tudok róla semmit nem is írtam neki. Irhatnék neki, vagy azzal mindent elrontanék? A közös barátunkra gondoltam már azt mondta nem tudta meggyőzni hogy találkozzunk. Jóban voltunk pedig, sokat találkoztunk és már 4 éve barátok vagyunk.
2017. nov. 21. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

"Lehet rossz ötlet volt neki elmondani"


Lol miért mit gondoltál, a kedvedért átranszformálódik meleggé? Törődj bele, ez van. Többet nem fog merni a közeledben lenni, az 100.

2017. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, csak jólesett elmondani és kiadni magamból ezt a terhet. Most már legalább tudja, hiába nem akar velem szóba állni. Azt is elmondtam, hogy boldog vagyok akkor is ha van barátnője mert legalabb tudom, hogy jó neki, meg nem is zavar.
2017. nov. 21. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi idősek vagytok?

Szerintem hagyd rá maximálisan, végül is ő lökött el magától.

Szerintem idővel rá fog jönni, mit tett és akor talán nem fog kerülni.

Ha mégis, akkor meg nem kell vele foglalkozni, ez az ő döntése.


Sajnálom a dolgot, de nem szeretnék szépíteni a dolgon, jó eséllyel elvesztetted. Hacsak nem nagyon fiatal még és ez változik nála rövid időn belül.

2017. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki az előbb azt írta majd lehet róla szó, hogy találkozzunk, meg hogy ő sem akart megbántani, ami nagyon jólesett. Az a pár perc amíg vártam hogy vissza írjon elég durva volt, de most nagyon jó, azthittem le is tilt egyből. 20 vagyok ő 19
2017. nov. 21. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ennek nagyon örülök :).


De azért óvatosságra intelek, tudod a legtöbb heteró srác elég rosszul kezeli a melegséget, frusztrálja őket.

Azért, mert úgy érzik ha egy meleg érdeklődik utánuk akkor az megkérdőjelezi az ő “férfiasságukat”.

Illetve van valami felfoghatatlan tévhit, hogy majd rájuk lesz mászva meg hasonló.

Amennyire lehet szerintem érdemes ezeket a dolgokat tisztázni, hogy te nem fogsz felé közeledni, mert tiszteled őt.

Nyílván ha esetleg benne más lenne, és lennének feléd olyan érzései és érdeklődése, akkor nyugodt lehetsz szerintem idővel úgy is nyitni fog de ezt már bízd rá.

2017. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha bele néz a szemembe elolvadok, ha mosolyog akkor is csak arra tudok figyelni milyen aranyos a mosolya, és arra tudok gondolni milyen jó lenne megölelni. Ezeket az érzéseket kell leküzdenem, nem könnyű de legalább ha látom hogy boldog lesz és néha láthatom meg beszélhetünk akkor jobb lesz nekem. Neki nem tudom, hogy hiányzom e lehet már nem is fogom érdekelni vagy nem fog rám barátként nézni, de remélem nem így lesz.
2017. nov. 21. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Megértem, én is keresztül mentem ezen.

Persze ha te magad nem tudod a helyén kezelni, akkor idővel csak nehezebb lesz, és most itt arra gondolok, hogy nem keresel magadnak más párt.

Persze, itt még most bármi lehet, de ha barátok maradtok akkor jobb ha tudod, hogy az érzelmeidet nagyon nehéz lesz kezelni, és akár tudat alatt is rengeteg feszültséget okozhat. Szóval a legjobb mindenképp, ha keresel magadnak egy párt.

2017. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Igazából ott rontottad el, hogy egyből azzal kezdted, hogy szerelmes vagy belé. Tapasztalat alapján bőven elég lett volna azzal kezdeni, hogy meleg vagy, és ha már azt elfogadta, utána előállni a szerelmi résszel. Így, hogy hajlandó volt válaszolni, még van esélyed a barátságot visszahozni vele a régihez hasonló szintre, de a hozzáállása alapján nagyon jól meg kell gondolnod, mit és hogyan lépsz. Legfőképp arra gondolok, hogy az érzéseid ellenére se közeledj felé úgy, mert azzal azonnal elűzheted.


Pár hozzászólással ezelőttre reagálnak: képzeld én meg ismerek olyan hetero srácot, akit abszolút nem frusztrál, hogy melegként bókolok neki és nyíltan kimondom, hogy szerintem rohadt jól néz ki. Az ő szavai alapján élvezi, hogy van akinek tetszik (mégha nem is akar tőlem semmit),és igazából neki ez önbizalomnövelő is.

2017. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy meleg vagyok, csak azt nem hogy bejön nekem, nemhogy szerelmes vagyok belé... Nem zavarta, hogy meleg vagyok. Igazából kicsit azt hittem, hogy ő sem teljesen hetero, azért is láttam értelmét elmondani, de rossz volt a megérzésem.
2017. nov. 22. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, így már más. Akkor ebben az esetben viszont ez volt neki tényleg sok, ebből egyértelműen megkaptad tőle a választ, hogy semmi esély semmi olyanra. Sajnálom a dolgot, hasonlókon én is keresztül mentem, aztán kb. a harmadik ilyen eset után fogadtam meg, hogy többet olyannal nem kezdek, akiről nem tudom biztosan, hogy legalább bi-e, mert sajnos túl sok a kellemetlenség és a fájdalom.
2017. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!