Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többsége miért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többsége miért csak szexelni akar, miért nem akarnak tartós kapcsolatot? Ez a férfitermészettel függ össze?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Na mutasd azt a statisztikát...
2017. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Itt egy "statisztika": [link]


De személyes életemben tapasztalom, hogy rettentően nehéz párt találni, mert nem egy és nem kettő pasi azzal kezdi:

Feküdjünk le egymással, és, ha működik a szex, lehet párkapcsolat is köztünk!


WTF?

2017. nov. 24. 10:44
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Ha megnézed a heteró párokat, ott is ez van. A pasinak fontosabb a szex. De ne általánosítsunk, heteróknál és melegeknèl is vannak olyanok akik a párkapcsolatban hisznek. Ez emberfüggő, nem "nemfüggő".

Kitartás és sok sikert a keresgéléshez!

20/N

2017. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valahol hiszek abban, hogy létezik olyanvalaki aki szintén kapcsolatot akar, és mindketten egymást kerestük eddigi életünkben.
2017. nov. 24. 11:52
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
En is ugy tapasztalom, hogy a tobbseg vagy csak szexet akar vagy hamar szexet es a kapcsolat kesobb alakul ki. Ha kialakul. 24/F
2017. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

Ha a szex nem működik akkor a kapcsolat se fog. Ezért mondja sok meleg, hogy előbb legyen szex és utána lehet több is. Énse jönnék össze olyan sráccal akivel nem jó a szex. Hisz az a meleg párkapcsolat egyik alappillére.


25 f

2017. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Nézzétek, mivel én nő vagyok, nem sokat értek a melegekhez. Maximum annyit hogy cukik :)

De! Én úgy gondolom, nem a szextől lesz jó egy kapcsolat. Hülyeség azt állítani, hogyha a szex nem működik akkor a kapcsolat se.

Szerintem ha a szexben gond van, az azért lehet mert a párok nem beszélik meg a problémákat! Ugyanúgy ahogy a párkapcsolatban, a szexben is lehetnek súrlódások, amit meg lehet oldani ha szeretitek egymást! Nyilván egy passzív nem fog összejönni egy szintén passzívval, ugyanez fordítva se, de ehhez nem kell szex, csak megkérdezed ő passzív vagy aktív-e az ágyban. Ennyi. A többi csak kifogás, a szerelem a kulcsa mindennek! Ha valaki szerelmes, és TÉNYLEG szereti a másikat, meg kell hogy tudják beszélni a szexuális különbségeket, problémákat!

Lehet lepontozni csak mert nő létemre ide pofátlankodok..:)

2017. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Jól látod kérdező. És nem homofóbia vagy gyűlölet erről beszélni, hogy a heteroszexuális emberek közül több akar kapcsolatot, mint a férfi homoszexuálisok közül.


A heteró kapcsolatokban is sokszor a nő a kapcsolatot stabilizáló, természete okán sokkal jobban megtartani akaró fél a kettő közül. A férfi természete inkább a méhecske, a nő a virág legtöbbször, átlagban. Ha meg két méhecske megkívánja egymást, ott miután beporozták egymást, sokkal könnyebben röppenek tovább, mintha az egyik egy virág lenne, aki ott tartaná. (Amúgy a meleg srácok közt is vannak ilyen "virágok", meg a heteró férfiak között is. DE MOST AZ ARÁNYOKRÓL, ÁTLAGOKRÓL BESZÉLÜNK. Szembe nézni ezekkel nem értem miért olyan ördögtől való sokaknak.


24/f, biszex

2017. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tooru-Dokuro mivel ez egy olyan oldal ahol mindenki oda és azt ír amit akar (majdnem) így egyáltalán nem gond, hogy ide írsz, és megosztod a gondolataid, annak ellenére, hogy lány vagy. Minden véleményt szívesen veszek.


Van sok meleg ismerősöm (melegként főleg ilyen emberekkel veszi körül magát az ember, nem? Az akol melege...), akik sok-sok éve keresnek társat de félnek elköteleződni, mert párszor megégették már magukat.

Más meleg ismerőseim hosszú évek óta élnek együtt kisebb-nagyobb zökkenésekkel (egyikük 2003 óta, másikuk 1994 óta) párjukkal és boldogok, hogy így élhetnek.


Olyan ismerősöm nem nagyon van melegben aki a szexet hajtja, mert mindig az ember általában olyan embereket vonz be, mint önmaga és én sose voltam ágyrajáró típus.


Az egy dolog, hogy főleg kisebb koromban mikor még friss hús voltam és nem olyan vén, mint most, akkor sok pasinak bedőltem, hogy: gyere, gyere, gyere...ülj rá szépen a farkamra, lovagolunk gyí paci, gyí paci, aztán utána csiribi-csiribá eltűntek az életemből és ha netán újra előkerültek a kérdés az volt: mikor szexelünk újra?!

Mikor ők pontosan tudták, hogy én tartós, komoly kapcsolatot keresek! A bi pasik egy másik kategória, sajnos nem jó tapasztalatok fűznek hozzájuk (sem).


Így ilyen tapasztalatokkal a hátam mögött inkább vagyok egyedülálló, mint hogy szexbábú legyek. Néha persze összejövök egy-két régi (néha néha új) hódolómmal, mert a testem és a lelkem is vágyik törődésre, de ezek amolyan "fuckbuddy" kapcsolatok, amik elől én elvileg menekülök.

2017. nov. 24. 14:31
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Heteróknál ugyanez pepitában...

Első a du.gás és utána jöhet a többi.

Kb 3 havonta van új pasi, új nő.

Bp-en lehet ismerkedni de pl Londonban, Amsterdamban NY-ban Berlinben ugye könnyebb és nagyon sokan keresnek párkapcsolatot, de nekem az sem lenne szimpatikusabb, hogy ha valaki irtóra megtetszik és megvan a szikra miért ne sexeljünk?

Szeretncsére a párommal mindkettő egyszerre ment az ismerkedésénél.

2017. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!