Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem akar még megdugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még megdugni?

Figyelt kérdés

Mindig amikor megcsókol akkor feláll.....közben simogat, mindenhol taperol.....de nem folytattjuk tovább,mert leállít. Petting volt párszor,de aktus nem történt meg. Nekem nem volt még kapcsolatom,de már szexeltem. Neki meg még kapcsolatai is voltak,idősebb,tapasztaltabb mégsincs még szex. Ha csak csók meg simogatás van akkor is felizgulok és kell egy fél óra mire lenyugszom,de volt,hogy már fájt.....mert kielégületlen voltam....nem vagyok szex éhes,de kívánom őt, és ő is engem. Én is érzem,hogy bevan gerjedve,oda dörgöli magát hozzám...aztán semmi nem történik. Egyik ilyen alkalomkor rászóltam,hogy ne szórakozzon velem, mert nagyon idegesítő és miért nem dug már meg? Ezt hosszabban előadtam neki,mire elküldött a lakásából. Utólag azt mondta,hogy azért történt ez,mert felhúztam őt és neki nem csak szexre kellennék. 16 napja ismerjük egymást személyesen. Szerintem már mehetne a szex is. Ha petting volt a 7-dik nap után. Mondjuk azt totál én kezdeményeztem,azóta mindig ő,de nem akar még szexelni? Tök domináns,férfias,folyton irányítgat,és ilyen határozottan le is állít. Volt,hogy megkérdeztem menjük el előtte fürödni? Nem volt a válasz,mert nem dugtunk. Vagy amikor a nadrágja alá toltam a kezemet akkor leszorította a karomat, szólt hogy ne legyek ilyen türelmetlen. De hát neki is mindig feláll!!! Érzem! Nem értem őt és már tök ciki,mert olyan mintha egy kanos kisfiú lennék mellette. Nem csak szexet akarok tőle,mondjuk gondoltam rá,hogy azthiszi...annak ellenére,hogy beszéltünk erről és mondtam,hogy két rövidebb szexkapcsolatom volt,de nincs senkim és nem szexeltem régóta. Azt is tudja,hogy kedvelem,szeretem. Nem vágom mi a baj. Láttam már meztelenül is,szexi,izmos a hasa,magas,jólnézki. Most is nála vagyok, csütörtök estig szabin vagyunk mindketten. Remélem most már történik valami. Óvszert azt tegnap vàsárolt,láttam,hogy miket vett.


F


2017. nov. 15. 12:20
1 2
 1/12 kovpet ***** válasza:
97%

Valami baja van, ezt meg kell beszélnetek nyugodtan. A hiszti nem segít. Amikor mindketten nyugodtak vagytok, türelmesen beszéljétek meg, hogy pontosan miért nem csinálja.

Hopsz.

16 *napja* ismeritek egymást? Lehet, neki idő kell ahhoz, hogy megtörténjen. Én először 16 hónapnak olvastam. Az sok lenne. 16 nap semmi. Azért nem árt beszélni róla persze.

2017. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Húzza az agyad, arra lehet kíváncsi, hogy mikor szakad a cérna. Ha gumit vett, akkor ő is akaeja......
2017. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Először engedd őt a szádba, vagy fordítva. Nekem ez a sorrend.
2017. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

16 nap?


Saját magamból kiindulva, egy 16 napos kapcsolatban is korainak érezném, nemhogy úgy, hogy előtte nem is isnertétek egymást.

2017. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leszámítva (pl, hogy tényleg nem sok a 16 nap), kicsit én is furcsának érzem.

De már az is haladás ha vett gumit, ha végül megtörténik lehet túl lesztek ezen a furcsa időszakon.

Az is lehet, hogy csak az irányításra van szüksége, vagy valami elhatározásbeli, esetleg lelki dolog volt eddig a gátja.

Ha ez után is furcsa lesz, azért mindenképp beszéljetek róla.

2017. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Más ember örülne, hogy nem csak megdugni akarja a másik. :)

Dehát gondolom fiatal vagy, tombolnak a hormonok, és ő valszeg idősebb nálad jóval. Ha mégse akkor meg úgy gondolom csak nem akar elsietni semmit. Tizenhat nap semmi.

2017. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem volt oszinte veled es lehet hogy ugyanazt a szerepet kedveli mint te csak nem meri mondani hogy hazudtam mert tetszel neki es szerintem meg nem latja hogy megorulnel erte igy ha azt mondana bocsi de ugyanaz a szerep jon be nyilvan otthagynad, meg minek vagy ilyen turelmetlen? Jobb lenne ha kenyszerbol szexelnetek? Szerintem nem de akkor legalabb a kiehezett tested megnyugodna mikozbe az o lelke meg romokba heverne miattad es az onzoseged miatt hagyj neki idot nyilvan ha akarja a dolgot akkor majd lep de ameddig nem akarja folosleges hisztizni ki kell varnod a sorod ennyi es attol hogy felall neki is az csak azert van mert ingerek erik. Nekem is volt hogy csokoloztam valakivel meg tapi is volt de annyira nem tetszett hogy szexeljek is vele es honapokig talalkoztunk es ennyi volt attol hogy tapizik meg lehet hogy valamilyen szinten megse tetszel neki csak jofej vagy es ennyi en is ez miatt talalkozgattam valakivel megse lett belole szex nemhogy kapcsolat. Lehet most fedezheti fel magat es egy kis tapasztalatot gyujt
2017. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Elozohoz

Lehet megprobalja magat rabeszelni hogy kivan teged csak nem egyszeru hiszen lehet valami perverz es igy akarja a lelki vilagat rendbehozni ami nem konnyu.

2017. nov. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplan o ilyen fajta, hogy nem akar azonnal agyba bujni. 16 nap ismertseg lofasz.
2017. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg őt nem kérdezted?
2017. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!