Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem vagyok férfi? Sajnos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok férfi? Sajnos a környezetem amit elvár nem tudom teljesíteni. Nem olyan egy férfi mint én.20f

Figyelt kérdés
Én egy meleg fiú vagyok. Passzív, szeretem ha gondoskodnak rólam, alacsony termetü vékony srác vagyok. Mindennek megfelelek, csak a férfiasság fogalmának nem. Vagyis annak nem, ami az emberek fejében egy férfiről él. MIt tegyek? Nagy csalódást okozok anyunak és apunak is és úgy minden nagyszülőmnek a családból. nagyon rosszúl érzem magam.
2017. dec. 1. 17:31
1 2
 1/14 kovpet ***** válasza:
100%

Magadnak kell megfelelj és ha lesz, a partnerednek, nem másnak.

Ha a léteddel csalódást okozol bárkinek, az meg is érdemli.

Nekem amúgy pont te kellenél, tuti, hogy a világ végén laksz :)

2017. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
dehogy lakom a világ végén. Bajai vagyok!
2017. dec. 1. 17:58
 3/14 kovpet ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy akkor a világ másik végén :)
2017. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkeseredve, látod Kovpet felhasználó pont Rád vágyik!
2017. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Helló földim! :)

Fel a fejjel! Csak előre! :)

2017. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Verdd ki a fejedből, ezt a negatív gondolatokat ! Arra gondolj, hogy Te különleges vagy, és biztos van sok jó tulajdonosságod. Gondolok itt a kedvességre, az ügyességre,stb. Szüleid biztos, hogy így is szeretnek,esetleg nem mutatják ki mások előtt ! Nekem van egy jó barátom, és nagyon ügyes sofőr.148 cm, kb 60 kg.30 éves. Nős, van 2 aranyos fia ! Én 190 cm, 90 kg és 62 éves vagyok. De nagyon birom a "Kicsit "
2017. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem a méret a lényeg. :P
2017. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a nemi indentitás belülről jön. Ha úgy érzed férfi vagy, akkor az vagy, mindegy mennyire "nőies" a viselkedésed a társadalmi nemi normák alapján.

Nekem konkrétan a pszichiáte kérdezte meg -az első beszélgetésünkön, ami lehetne az utolsó is-, hogy akkor én pasinak érzem e magamat, mivel hosszú a hajam és vörösre van festve -ami ugye "női" dolog- és kifinomult az öltözködésem, a szexuális életem egy nagy nulla és romantikus gondolataim meg vannak. Az meg már nem fontos, hogy nekem a romantikáből jönne a többi, vagy hogy a női test mindenhogy taszít és szeretem a férfias alkatom, tulajdonítani azt ami a lábam között van...Az embereknek van nemi érzete csak ugye ez annyira természetes nekünk, hogy mi cisz(vagyis "normál") neműek nem vesszük ezt nagyon észre.

Ha nincs vágyad arra, hogy melleid legyenek, nem taszít a saját tested, ahogyan a tükörbe nézel, akkor nagy valószínűséggel férfi vagy. ;)

21/F

2017. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is passzív, szereti, ha gondoskodnak róla, alacsony termetű és vékony, szeret másoknak megfelelni.

A munkája sem valami férfias, alkalmazott matematikus.

Mégis jobban férfi, mint a nagy átlag.

Mikor egyetem alatt anyagi nehézségeink voltak, ő volt egyrészt az első, aki egyáltalán ki merte mondani, hogy nagy gáz van, aki többet tett le az asztalra, mint az őt szidalmazó rokonsága együttvéve. Az egyetem alatt végig váltott műszakban robotolt, mert a szülei nem támogatták egy fillérrel sem. Most pedig havi nettó 450 felett tart, amit egyedül magának köszönhet. Ebből támogatja a szüleit, nagyszüleit, akik mint mondottam, egy kenyeret nem vettek neki egész idő alatt.

Miért? "Az, hogy ők nem támogatták a fiukat vagy unokájukat, őket minősíti. Ha én nem támogatnám őket, az meg engem minősítene."

Én hála istennek nagyon erős családi háttérrel rendelkeztem, és próbáltam neki segíteni, de soha nem fogadta el. Nem büszkeségből, hanem azért, mert úgy gondolja, amíg képes saját maga előteremteni a szükséges javakat, addig nem sajnáltatja magát.

És annak ellenére, hogy most a rendkívül módosak közé tartozik, nem felvágós, nem sznob, ugyanaz a csendes, szerény ember, akit megismertem.

2017. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#): vidámmá tetted a napom! "Munkája nem valami férfias, alkalmazott matematikus". :D Akkor mit mondjon egy olyan pasi akinek a férfipárja gondozó, vagy "nővér"? :)
2017. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!