Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy párkapcsolattól vagy "akciótól" meghátráltatok, attól tartva, hogy a partnernél majd túl sokat kell "teljesíteni" aminek nem felelnétek meg?

Figyelt kérdés

Elsősorban arról lenne szó, hogy tartva attól, hogy nem feleltek meg a leendő partneretek magasabb szintű elvárásainak, feltételezett vagy kimondott követelményeinek és -a negatív végkifejletet elkerelülendő- inkább visszaléptetek az "együttléttől".

(Olyan is írhat aki az első "akció" után vélekedett úgy, hogy nem tudná tartani a "mércét".)

Ha lehet kort és nemet is írjatok légyszí. Köszi.



2012. ápr. 21. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
sosem és hidd el, ha megvannak kölcsönös érzelmek ebből nem is lesz sosem problémátok mert akkor mindent meglehet beszélni
2012. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Diavolino44 ***** válasza:

Te politikus vagy az fogalmaz ennyire ködösen! :D

Amúgy az akció előtt általában van egy megismerkedési rész. Ha ott úgy érzed, hogy összepasszoltok akkor jön az akció ami a párkapcsolat része.

Ha úgy érzed kevés vagy a kapcsolatba akkor mond el a párodnak, ő vagy megnyugtat vagy ha egy picit is hezitál akkor lépj ki minél előbb!!

2012. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Én erre azt mondom magadat emeld fel a magasabb szintre,kemény meló,de ha kell a partner akkor dolgozz érte
2012. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy barátom igen gazdag ismerősénél voltunk bulizni. A társaság szintén a gazdag réteg volt, fiúk lányok vegyesen. A buli jó volt. Ittunk, táncoltunk. Összegabalyodtam egy csini csajszival. Tényleg jó csaj volt, megcsinált cickókkal (bocs de nekem bejön), tuti alakkal. Utána egy ideig próbált keresni, én soha nem tettem. Leráztam. A buli elején még józanul beszélgettek a motorcsónakokról, a külföldi egyetemekről, meg egy csomó olyan dologról amiről én azt sem tudtam jóformán, hogy micsoda. Szóval a parasztgyerek meg a királylány esete állt fent ami ugye csak a mesében végződik happy end-el.
2012. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: Nem vagyok politikus, csak diszkréten akartam fogalmazni. Azért az "akció" helyett mégsem írhattam, hogy d....s. :)

Az 1. és a 3. válaszolónak: nem konkrét eseményről van szó csak kiváncsi voltam a véleményekre a témában.


Köszi a válaszokat, mindenkinek megy a pozítiv értékelés.


Amúgy jöhetnek még a válaszok akár párkapcsolati, akár "szexuális teljesítménybeli" eltérések miatti kihátrálásokról.

2012. ápr. 21. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát engem utasított már vissza pasi, amikor szerelmet vallottam, hogy ő nem érzi úgy, hogy megtudna felelni az én elvárásaimnak :/

Akkor ő 17/f én meg 17/l

Amúgy lehet, hogy igaza volt, mert most van egy párom, aki tökéletesen megfelel, és ő nemhogy nem hátrált meg, hanem kezdeményezett, és nagyon jól kijövünk. És azok alapján ahová a másik fiú jutott, hát tényleg nem lett volna egy boldog kapcsolat.

2012. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyen.Végülis 2 éjszakánál tovább se a kémia,se más nem működött.Az illető személyisége zavart igazából a legjobban.

Aztán volt olyan is,akivel plátói dolog volt,majd mikor lefeküdtünk,egyáltalán nem volt semmi kémia.Szinte undorodtam.Szegény nagyon megbántottam!

2012. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Ó, volt ilyen érzésem rengetegszer már, de ilyenkor erőt veszek magamon, hogy igenis meg kell próbálni. Aztán ha meg nem megy, akkor nem megy, de nem lesz ott az a "mi lett volna ha". Nem szabad félni, hanem ki kell lépni.
2012. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kulfoldon dolgoztam egy ideig es egy ottani, nalam egy picivel idosebb kolleganom belemszeretett.

A gond az volt, hogy brutalis szexualis kisugarzasa volt a nonek, nem is nagyon titkolta, hogy mennyire fontos neki a szex es szerintem a nagy peniszmeretet is elonyben reszesitette (utalgatott ra neha, poenkodott ilyesmivel, neger pasija volt korabban), en meg gatlasosabb tipus vagyok eppen azert, mert nem igazan tudtam kibekulni az intim meretemmel, nem vagyok valami hatalmas szerszammal megaldva.

Ugyhogy azt gondoltam, hogy nem lenne jo otlet osszejonni, nem illenenk ossze es igy hagytam a fenebe a dolgot.

2012. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt. Én nagyon szeretek teperni, buzog bennem a bizonyíthatnék, de azzal körülbelül halálra rémítenek, ha rögtön a csillagos egekbe teszik a mércét, hogy ez alatt esélytelen. Lehet, hogy idővel meg tudnám ütni azt a szintet is, de én nem szeretek így se párkapcsolathoz se szexhez hozzáállni, majd idővel fejlődik minden.

Volt egy pasi, aki bejött és úgy volt, hogy eltöltünk pár éjszakát csak úgy, erre elkezdte sorolni, hogy ő ezt és ezt és ezt várja el, enélkül nincs semmi, mert neki ez KELL és ezt AKARJA, anélkül minden sz.ar...

Ahham... Hát mondom akkor hagyjuk egymást, és nem szeretek előre megírt forgatókönyv szerint szexelni, csak spontánul - semmi olyat nem mondott, amiben nem lettem volna benne, csak utálom ezt a kell,muszáj,akarom különben sz.r dolgokat - és találtam egy másik srácot, akivel sokkal jobban kijöttünk.

2012. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!