Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy meleg, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy meleg, csak még magának sem meri bevallani?

Figyelt kérdés

Szóval a teljes sztori: van egy nagyon jó barátom, mindketten 20 évesek vagyunk. Kb. másfél éve ismerjük egymást, együtt kezdtük az egyetemet, már a gólyatáborban nagyon jól elvoltunk, látszott, hogy jóban leszünk. Viszont egyre inkább feltűnt, hogy nem olyan, mint a többi srác. Visszahúzódó, csendes, nem feltűnő, viszont mikor kettesben vagyunk, akkor mintha nem is ő lenne: órákig, napokig tudnánk beszélgetni, pedig én sem vagyok az a nagyon beszéde típus. Már kezdtem reménykedni, hogy esetleg ebből több is lesz, mint barátság, amikor egyszer csak valahogy szóba került a barátnője. Szóval van barátnője, akivel egy hónappal előbb jöttek össze, mint ahogy megismertük egymást. Teljesen összetörtem, ebből ő nyilván semmit nem vehetett észre, úgyhogy magamba fojtottam. Viszont a kapcsolatunk nem szakadt meg, egyre több dolgot tudtam meg róla: a szülei nagyon vallásosak, ő viszont nem,de már kb. ciki volt, hogy 18-19 évesen nem volt nem hogy "feleségjelöltje", még barátnője sem. Mivel nagyon nyitott és elfogadó srác, így nem is volt okom, hogy eltitkoljam előle a másságomat, néhány hónap után egy este lemondtam neki, aminek nagyon örült, teljesen természetes dologként kezelte. Viszont azért még ha elfogadó is valaki, szerintem egy heteró akkor is tart egy "egészséges" távolságot a meleg barátjától. Ő nem így tett, többször aludtunk együtt, volt, hogy átölelt éjszaka. Én egyre jobban beleszerettem, nem bírtam tovább, ezt el is mondtam neki, erre legnagyobb meglepetésemre jól esett neki, hogy értékelem, azóta is nagyon-nagyon jóban vagyunk, rengetegek beszélünk és semmilyen hatással nem volt kettőnkre ez a kis vallomás. Továbbra is rendszeresen alszunk együtt, habár semmiféle testi dolog nem történt kettőnk között, pedig már többször utaltunk rá egymásnak, persze viccelődés szintjén.

Már egy csomószor néztek minket meleg párnak, még a barátnője is, pedig egyikünk sem néz ki annak. Voltunk együtt melegbárban is, ahol hatalmasat táncoltunk egymással, olyan igazán szenvedélyesen, mint a filmekben. :D

De nem meleg. Legalábbis ezt mondja, pedig számtalanszor volt már kettőnk között ez téma. Vagyis volt már szerelmes fiúba, és engem is nagyon szeret, de azt mondja, hogy testileg nem tudná ezt elképzelni, viszont a barátnőjével sem voltak ilyen fajta kapcsolatban, pedig már másfél éve együtt vannak.


Lehetséges, hogy tényleg nem meleg? Csak ennyire "intelligensen" kezeli ezt az egész dolgot?

Vagy magának sem meri bevallani mit érez? Meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak, a szüleinek?

Lehet, hogy a lelki társa vagyok?


Már nagyon kikészít, mert én tényleg mindennél és mindenkinél jobban szeretem őt, nincs olyan nap vagy óra, hogy ne gondolnék rá, és ha teljesen reménytelen lenne az egész, akkor el tudnám engedni, viszont úgy érzem, hogy nem az. De lehet, hogy csak félreértem az egészet? De egy heteró akkor sem viselkedik így. :D Ha idáig eljutottál, akkor nagyon köszönöm :) Mit gondolsz?



2017. dec. 5. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Szia, emlitetted hogy vallasosak a szulei, lehet hogy ha felvalalna kiutalnak, kitagadnak, de az is lehet hogy fel es nem meri maganak bevallani, vagy szimplan nem meleg. Ha lessz alkalmad vele 2 esben nyugodtan beszelni, kerdezd meg tolle ujra :)
2017. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, ezzel a meleg de nem meri bevallani dologgal hogy egy melegnek már felállt volna...

Egy közepesen jó pasitól is, egy szimpatikus pasitól meg pláne ha olyan a szitu...

Ahogy egy hetero pasi is beindul egy neki tetsző nőre, egy meleg is.

2017. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csakhogy nem tudom, hogy mi történt a gatyájában, ennyire nem vagyok rámenős :D Szóval simán lehet, hogy amikor táncoltunk vagy együtt aludtunk, akkor volt merevedése, de nyilván nem vizsgáltam meg :D
2017. dec. 5. 22:40
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem tűzforró a srác de minimum biszex. Ismerek olyan srácot aki tagadja maga előtt is. Azt látom hogy nézi a kondis fiuk képeit. Teljesen frusztrált és ha nem jön rá miért akkor soha nem lehet boldog.
2017. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját bevallása szerint volt már szerelmes fiúba, akkor per definitionem nem lehet hetero, már szvsz. Ha a szexet nem tudja elképzelni, és a barátnőjével sem csinálták, akkor lehet, hogy aszexuális, és mellé homo- vagy biromantikus.
2017. dec. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esélyes, hogy még magának sem meri bevallani, valójában egyáltalán nem nézett még szembe ezzel.

A szülei elvárásai is nagyon erősen közrejátszhatnak.

Egyébként, pár éve én is nagyon szerettem egy srácot, de a szexet soha semmilyen körülmények között nem voltam képes elképzelni vele, ma már tudom meleg vagyok és ez sem okozna gondot.

Szóval van ez így másnál is.

Nekem az a véleményem, a leírtak alapján valójában te vagy a párja és a csaj a barátja.

De ennek az egésznek még idő kell, hogy kiforja magát.

2017. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Jó barátok vagytok. Mindent megbeszéltek. Akkor az se jelenthet akadájt, ha felteszed a kérdéseket.

Ha szerelmes volt már fiúba, akkor mit érzett. Érez e irántad is olyat, vagy hasonlót. És a barátnője iránt mit érez.

Begerjed e.

Megkérdezeheted, hogy a szülei miatt nem mer belevágni a dologba. Vagy a tarsadalmi elvárások miatt.

Annyi, számtalan kérdés van, amit Te is leírtál, és ami eszedbe jutott.

Nem hiszem, ha felteszed neki azokat, akkor ne válaszolna neked őszintén.

Érintsd meg. Símogasd. Próbált puszingatni. Kiderül, hogy akarja, szereti, viszomozza-e!

2017. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


Azért szerintem meg ez nem ilyen egyszerű.

Ha ő még nincs felkészülve arra, hogy szembenézzen azzal amit magának sem mer bevallani, akkor nem fog őszinte válaszokat adni.

Sőt, saját magát is becsapja ilyenkor az ember.

Rosszabb esetben elutasítóvá válik, vagy agresszív lesz, úgy érzi te nem tudod tiszteletben tartani őt.

Próbálkozni ugyan lehet (szóban akár tettben), de nagyon oda kell figyelned a jelzéseire, hogy azt várja, hogy te kezdeményezz vagy esetleg még erre nem készült fel,.

2017. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen 8-as. Én se azt mondtam, vagy akartam mondani, hogy le kell támadni. Lassan, a jeleket figyelve kell haladni, úgy a kérdésekkel, a tettekkel.

Tudni kell, hogy ha nem jönnek be a próbálkozások, meddig lehet elmenni, hogy abból gond ne legyen, és abbahagyni, meg ha magának lelki bonyodalmat okoz is.

2017. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem van benne hajlam, csak el van fojtva annyira, hogy kiolte magabol a sajat szexualitasat. A baratnoje meg egyertelmuen alibi, ha ok sem szexelnek egymassal.
2017. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!