Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztatamasszázst nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázst nőként hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Talán itt találok rá érdemben választ. Párommal fél éve vagyunk együtt, a múltkor eljutottunk odáig, hogy a nyelvemmel izgattam a popsiját és nagyon élvezte, azóta többször külön kérte is. Ha tovább szeretnénk menni, és eljutunk a prosztatamasszázsig, milyen tanácsokat adnátok? Még soha nem csináltam, kicsit félek is tőle, mert olvastam, hogy nem mindenki élvezi, sőt, valakinek egyenesen rossz érzés. Rossz érzéseket pedig egyáltalán nem szeretnék hagyni benne. Olvastam elég sok leírást, hogy mit hol találok, de így egy picit fura, hogy nyilván én nem tudom érezni,amit ő. Valószínűleg túlaggódom, de érdekelne, hogy mi a tapasztalatotok, hogyan, milyen mozdulatokkal, milyen gyorsan, milyen erősséggel, milyen technikával, meddig, mire figyeljek..stb. Előre is köszönöm.

N/27



2017. dec. 10. 00:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
A pasid egy látens homo. Nem kéne akkor se ha ő lenne az egyetlen hím a Földön
2017. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem hiszem, hogy csak látens, akkor nem a homoszexualitás kategóriában lenne. Bár akkor nem értem nőként hogy jössz a képbe, kicsit zavaros ez a kérdés.
2017. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

igen túl gondolod!


rá figyelj, egyedül és csak is rá! tökéletesen vissza fogja adni a testbeszéde azt amit érez. és ez alapján te tudni fogod, hogy mit kell tenned.

2017. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Első két válaszoló: Azért itt kérdezi, mert mi, melegek jobban ismerjük a saját testünket, mint ti, szűklátókörű, prűd heterok, akiknek fogalmuk sincs, hogy mire képes a saját testük. A kérdező pasija nem meleg, de attól még teljesen természetes, hogy élvezi az anális ingerlést, ill. valószínűleg fogja a prosztatamasszást is.
2017. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Először is, ha félsz attól, hogy "olyan" lesz az ujjad, a párod beöntéssel tisztítsa meg magát. Ez annyiból áll, hogy vizet juttat a végbelébe, amihez különféle eszközöket lehet kapni:

1) [link]

2) [link]

3) [link]


Az első kettőt gyógyszertárban lehet kérni, nagyjából 1000 Ft-ba kerül. Az elsőt a legegyszerűbb és a legbiztonságosabb használni, ha nincs nagy tapasztalatotok beöntés terén. A körtét fel kell tölteni vízzel, majd síkosítót használva a vékony csövet be kell dugni a fenékbe, majd a körtét megnyomva a vizet befecskendezni. Ennek az a hátránya, hogy a végbélnek csak egy nagyon kis részét tisztítja meg, nem úgy, mint a második, tartályos beöntő. A technika hasonló, a tartályt vízzel fel kell önteni, majd egy magas helyre felrakni, hogy legyen a víznek egy kis nyomása. A cső végétől nem messze van egy kis csap, amit ki kell nyitni, hogy a víz folyni kezdjen. A harmadik egy speciálisan erre a célra kialakított, zuhanycsőre szerelhető beöntőfej. Nagyon óvatosan kell vele bánni, mert a csapból jövő víz nyomása igen erős, illetve könnyen túl lehet tölteni a bélrendszert vízzel. Én mégis ezt szeretem a legjobban, mert ez tud a legmélyebben és a legalaposabban megtisztítani. A lényeg az, hogy addig kell engedni a vizet, amíg azt nem érzi a párod, hogy a benne lévő víz elkezd feszíteni. Akkor kell ugyanis elzárni a csapot.


A beöntést többször, egymás után kell elvégezni, amíg tiszta víz nem jön - akár tízszer is egymás után. Egy beöntés alkalmával érdemes legalább 5 percet várni, hogy kicsit feloldódjon a bélsár, majd WC-re ülve el kell lazulni és ki kell engedni. Sokat segíthet, ha az utolsó beöntés után - szintén a gyógyszertárban kapható - injekciós fecskendővel pár milliliter olajat (pl. olívaolajat, vagy babaolajat) a fenekébe fecskendezel.


Ha a párod nem szeretne beöntést, vagy annak ellenére félsz attól, hogy az ujjad "olyan" lehet, a gyógyszertárban lehet venni latex kesztyűt, amelynek párja nagyjából 100 Ft-ba kerül.


Síkosítóként egyaránt használhatsz hagyományos vízbázisú síkosítót, de nyugodtan használhatsz olajat is (az előbb említett kettő vált be számomra, így azokat ajánlom). Fontos, hogy használj belőle bőven!


Első alkalommal bőven elég lesz az, hogy a mutatóujjadat dugod be a fenekébe. Már ez egy hatalmas pluszt fog adni mind a kézi izgatáshoz, mind az orálishoz. Síkosítóval kend be a záróizmod, illetve a mutatóujjad is! Egy ujjal 100% esély van rá, hogy a behatolás kellemes lesz számára és semmiképpen sem fog fájdalommal járni. Mielőtt behatolsz, ő lazuljon el, a záróizmát is próbálja meg ellazultan tartani, majd lassan és finoman dugd be az ujjad! Ne csinálj vele semmi mást, csak tartsd bent és ne mozgasd! Egyelőre ne izgasd a péniszét, csak hagyd, hogy belemerüljön az érzésbe. Néha érezheted, hogy megszorítja az ujjad a záróizmával, ilyenkor ő koncentráljon arra, hogy ellazultan tartsa! Ha sikerül, finoman kezdd el izgatni a péniszét. Észreveheted, hogy amikor a pénisze "megfeszül", a záróizma is, a férfiaknál ez a kettő együtt jár. Bár szerintem elsőre több ennél nem kell, ha mégis szeretnél análisan játszani vele egy kicsit, akkor lassan mozgasd ki-be az ujjadat, illetve masszírozd belül - főleg a pénisze felé hajoljon az ujjad. Ekkor észrevehetsz egy kicsit keményebb pontot, azt kellene masszíroznod. Általában sokkal jobban kitapintható, ha a pénisze meg van "feszülve".


Ha nincs ellenetekre az sem, hogy különféle anális szexjátékokat próbálj ki vele, akkor én ezeket javaslom:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha idővel tapasztaltabbak lesztek és többre vágytok, akkor jó játék lehet a felcsatolhatós dildó:

[link]

A kétvégű dildó:

[link]

Illetve lehet kapni olyan alsóneműt, aminek van dildója (például ezzel, ha aktus előtt viseli, ellazíthatja a záróizmát):

[link]


Ha pedig még ügyesebbek vagytok, akkor megtanulhatjátok annak is minden csínját-bínját, hogy csak és kizárólag anális izgatással élvezzen el. Ez egy teljesen más érzés, mint a hagyományos orgazmus, amit eddig megtapasztalt. Nem olyan erőteljes érzés, viszont utána egy sokkal bensőségesebb érzést fog átélni. A prosztataorgazmus során az ondó nem spriccelve távozik, hanem egyszerűen csak kiömlik, és számára is csak olyan érzés lesz, mintha kipisilné. Viszont ezt egy aktus során akár négyszer is eljátszhatod vele anélkül, hogy egy pillanatra meg kelljen állnod. Nem feltétlen lesz olyan fehér az ondója, mint szokott lenni, lehet, hogy egy csomó átlátszó prosztataváladék távozik belőle. Ezt először könnyebb úgy kipróbálni, hogy a péniszének hagyományos izgatásával orgazmushoz közeli állapotba hozod. A férfiaknál van egy éles határ, egy pillanat, amit ha átlépsz, akármit is csinálsz, el fog élvezni. Még ezelőtt, ha abbahagyod a péniszének izgatását és erőteljesen masszírozni kezded a prosztatáját, elérheted ezt az orgazmust. A kihívás abban lesz, hogy megtanuld elélveztetni őt egy együttlétsorán úgy, hogy a péniszét egyáltalán nem éri inger. Ehhez akár vásárolhattok egy erényövet is, csak hogy biztosak lehessetek benne, hogy nem fogtok csalni:

[link]


Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!

2017. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

5 ös

Magamnak hogy csináljam kézzel?

Felizgattál rendesen

2017. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Magamból kiindulva, magamnak ujjazni a fenekem elég kényelmetlen (mondjuk én kövérebb is vagyok, nem hajlok annyira jól, mint a vékonyak), éppen ezért én általában dildóval vagy vibrátorral izgatom magam análisan.
2017. dec. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#1: Nem, nem az. Még csak nem is biszex, mint én. Még azzal a gondolattal sem sikerül megbarátkoznia, hogy bevegyünk valakit harmadiknak, pedig gondolatban izgatja a dp, csak az nem, hogy esetleg a másik pasival összeér valamelyik testrészük. Az, hogy egy férfi túl tud lépni a gyökerek által kreált hülye sztereotípiákon, felfedezi a saját testét, és új erogén zónákra lel, egy rendkívül örvendetes dolog.


#2: Azért a meleg kategóriában tettem fel a kérdést, mert a hetero párok 95%-a még csak nem is hallott a dologról, a maradék 4% elutasítja, az az 1% meg érdemben nem tud választ adni a kérdésemre, mivel valószínűleg nő, és ugyanúgy nem érzi, csak találgat. Ellenben a melegek szexuális életének szerves részét képzi ez a fajta kényeztetési mód.


#3: Köszönöm, valahogy én is így gondoltam, csak picit nyugtalan vagyok.


#4: Köszönöm, erről van szó.


#5: Hogy köszönjem meg? Hiánypótló az írásod, csodás vagy, nem tudom eléggé megköszönni, hogy ennyi időt rászántál.

Az anális szex az én oldalamról szerves részét képzi szexuális életünknek, (nagy análmanó a drágám :D) így a higiéniai része bevett gyakorlatnak számít, de köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad. Bár valószínűleg ettől mindig is parázni fogok kicsit, hogy mi van, ha mégis marad bent valami. De én már csak ilyen túlaggódós vagyok.

Rendkívül érzékletesen írsz a teendőkről, ilyet még eddig nem láttam, ezen már el tudok indulni.

A szexjátékok ilyen téren még nem játszanak, de lementek mindent és észben tartom, hátha egyszer kedvet kap hozzá :)

A végső cél természetesen a kéz nélküli orgazmus. Ilyenkor kicsit szomorú vagyok, hogy nem vagyok pasi és nem élhetem át :D

Lehet, hogy foglak még keresni, ha menet közben kérdésem lesz, vagy csak szeretném tökéletesíteni a technikámat. Köszönöm, elképesztő vagy <3


#6: Engem is felizgatott, pedig nőből vagyok :D


#7: Nőként ugyanez a problémám, kényelmetlen ujjazni magam. Az egyetlen póz, ami viszonylag bevált, a lusta kutya, amikor kutyában nem a kezeden támaszkodsz, hanem a válladon, ami lent van az ágyon. Így a kezed szabad, és felülről (fontos, hogy nem a két lábad között alulról nyúlsz át magadon, hanem a hátad felől) viszonylag kényelmesebben be tudsz nyúlni. Kell egy kis gyakorlás, kísérletezlés, néhány extra párnával lehet variálni a szöget, vagy ha nem ágy, akkor a kanapé karfájára is teheted a felsőtested. Lehet, hogy neked pont nem válik be, de egy próbát megérhet.

2017. dec. 10. 11:34
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszer nekem is segíteni fog az #5. válaszoló elég terjedelmes és bőséges információja. Én is köszönöm. :D
2017. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
utolsó: te hülye vagy.. és ezt mint meleg mondom egy másik melegnek.
2017. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!