Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél, ha egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy nagyon közeli ismerősödről kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Olyasvalakire gondolj,akit már évek óta ismersz,nagyon közel álltok egymáshoz,viszont nem tudtad róla,hogy meleg.

Megváltozna róla a véleményed?

Elkerülnéd ezután vagy nem érdekelne a mássága?

Illetve fordítva,ha valaki a kezdettől fogva felvállalja a másságát,azzal ismerkednél?


25/f



2017. dec. 12. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem változna róla a véleményem

24L

2017. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Ha velem egynemű, nem lenne többet az életem része.
2017. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Engem nem érdekelne. Attól, hogy ugyanazt a nemű embert szereti, mint ő maga,attól még a jelleme nem változik. Azt szeret akit akar. Semmiben nem változna a kapcsolatunk.
2017. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Leszarnám.:D persze tisztáznám, hogy ne nyomuljon, mégha ellenálhatatlan is vagyok..
2017. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem változna semmi. :)
2017. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem változna meg, semmi közöm hozzá hogy a hálózsobában kivel mit csinál!

Amíg törvényt nem sért!

Fordítva nekem is volt olyan melegnek hitt haver aki egyszer benyögte hogy ő bizony megnősül mert ő nem meleg hanem full hetero és imádja a nőt.

Elmentem az esküvőjére vittem ajándékot és gratuláltam neki, jót bulizutnk nagyon őszinte volt és vagy 10 havert meghívott.

Szép esküvő Egerben!

Nem botránkoztunk meg pedig voltunk páran full homok a baráti körében és ő is lefeküdt férfiakkal közülünk is párral.

Semmi közünk a másik benső világához!!!!

2017. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeznék párat a dologról meg ilyenek, de nem érdekelne jobban, mint a hetero ismerőseim szerelmi élete.

Nem kürtölném el, miért lenne az nekem jobb?

2017. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna a dolog abszolút, sőt! Nagy respekt lenne a részemről, hogy ezt fel merné vállalni! A mai homofób közegben, nem kis dolog lenne ez a lépés. :)
2017. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Egy haverom bevallotta, hogy bi.


Nem változott semmi.

2017. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#2 miért?


Ha kiderül, akkor valami mágia folytán ellenállhatatlan késztetés fejlődne ki benne, hogy téged megerőszakoljon?


Nem egy ismerősöm van, aki bevallotta hogy homoszexuális. Akad köztük olyan is, aki velem egynemű.


Konkrétan csak egy vállrándítással reagáltam - nekem mindegy, hogy kihez vonzódik.


(Amennyi közöm van az ő szerelmi életéhez, úgy akár az utcalámpát is ölelgethetné)


Természetesen támogatom őket.

2017. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!