Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél, ha egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy nagyon közeli ismerősödről kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Olyasvalakire gondolj,akit már évek óta ismersz,nagyon közel álltok egymáshoz,viszont nem tudtad róla,hogy meleg.

Megváltozna róla a véleményed?

Elkerülnéd ezután vagy nem érdekelne a mássága?

Illetve fordítva,ha valaki a kezdettől fogva felvállalja a másságát,azzal ismerkednél?


25/f



2017. dec. 12. 17:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem változna, Nem azért barát valaki mert ellenkező neművel kefél.. Hanem a személyisége miatt.
2017. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Meleg vagyok, szóval nem zavarna.


Ha bejön, lehet bepróbálkoznék nála :P

2017. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#10 Azért, mert ha a szexuális irányultságáról nyilatkozik nekem, mint barátjának, az azt jelenti, hogy a személyiségének a központi részét alkotja a szexualitás, az emiatti diszharmónia pedig – mivel nem tudnánk egymás sikereit átérezni, ő pedig jogosan feltételezhetően beszámolna azokról is – újabb és újabb értelmetlen konfliktushoz vezetne. Okosabb döntésnek látom az előre megjósolható problémát megelőzni és inkább megszakítani vele minden kapcsolatot.
2017. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, mit nem tudnátok átérezni?
2017. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Mivel és is bi vagyok,lehet,hogy alkalmanként összejönnék vele,ha ő is akarná.
2017. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6%
#14 Az, hogy mit nem tudnánk átérezni abban a barátságban, meg lett jelölve a korábbi válaszomban.
2017. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én nem látom. Mit nem éreznél át? A szakmai sikereit? A sikert hogy meghódított valakit akire vágyott? A családi problémáit? Ezekből mit nem tud értelmezni egy hetero?
2017. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Mivel a barátság működésképtelenné válását az enyémtől eltérő szexuális irányultság barátságba beemelésével magyaráztam, evidensnek tartottam, hogy a szexualitáson alapuló sikerekről történő beszámolók – melyeket azért tartok várhatónak, mert a baráti viszony ellenére beavatott a szexuális életének egy részébe mindenféle kérés vagy kérdés nélkül – azok, melyek a már említett, értelmetlen, ismétlődő konfliktushoz vezetnének. Sajnálom, ha nem voltam a korábbi válaszomban érthető, most megtettem mindent, hogy egyértelműsítsem a közlésemet.
2017. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Ugyanaz az ember maradna a szememben aki eddig volt. Mégis miért zavarna, ha ő így boldog?
2018. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha a legjobb batátom bevallaná en nem csinalnék nagyon semmit mert ugyanaz az ember maradna csak peldaul megmondanam neki hogy nyilt helyen ne nyomuljon senkire ha házban vagyunk akkor megfoghatja a kezem vagy megolelhet ha anyira akarja sōt amugy o mondta hogy ha kivered a masiknak akkor az nem bzis ezzel azert vitatkoznek
2019. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!