Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mitől lehetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki bejön nekem, nemrég egyágyban aludtunk, lényegtelen miért, ő már aludt, mikor én még csak arról fantáziálgattam milyen jó lenne vele csinálni ezt azt.

Már olyan szinten nem bírtam visszafogni magam, hogy óvatosan belenyúltam a boxerébe, majd gyengéd mozdulatokkal két percig húzogattam neki,ezután szájon csókoltam, de hirtelen nagyon elkezdtem remegni, annyira, hogy egyszerűen nem tudtam abbahagyni, fogalmam sincs mi lehetett, de abban a pillanatban vissza is fordultam a saját oldalamra és vártam, hogy abbamaradjon. Haverom ebből semmit nem vett észre, viszont az egész ágy velem együtt remegett szinte.

Szerintetek mi lehetett, vagy mi volt ez?



2017. dec. 17. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán az adrenalin? Nem tudom, de őszíntén van jelentősége?
2017. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tag meleg?
2017. dec. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Adrenalin...
2017. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom èn nem tudnák olyan mèlyen aludni hogy ne vegyem èszre hogy valaki turkál a boxeromba,szerintem ő is akarta volna azèrt hagyta magát..
2017. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy meleg e, de nem ébredt fel, és ő ebből semmit nem vett észre.

Én is úgy gondolom, hogy talán az adrenalin lehetett az oka.

Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 18. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetetlen, hogy erre nem ébredt fel, hogy lehet valakit szájon csókolnimiközben alszik? Én is szoptam egy srácot a takaró alatt, és végig megjátszotta, hogy alszik.
2017. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, hogy én a helyedben megpróbálnám újra a dolgot.
2017. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondom, ő ebből semmit nem vett észre. :D

Ez nálunk történt, de előtte vett be valamit, ami segített neki elaludni.

Lehet amiatt nem kelt fel rá.

2017. dec. 20. 06:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veszed hogy nem ébredt fel? Alvás közben kicsit se áll fel, sőt nem működik az emésztés és a nyál elválasztás sem... Ha tudtad neki rángatni akkor ébren volt. Mellesleg én bi vagyok, de ha hetero lennék akkor is simán hagynám a haverjaimnak hogy kielégítsenek. Lusta lennék abba hagyatni azt ami olyan jól esik és félnék hogy kínos helyzetbe kerülök úgyhogy inkább hagynám. Én ezt tenném.
2017. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem állt neki fel, de azért jó volt kicsit a kezembe venni. :)
2017. dec. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!