Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmet vallott nekem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem egy fiú, akivel a nyáron nagyon összebarátkoztam. Nem vagyok meleg de képtelen vagyok nemet monbdani, mert egyszrüen nem akarom vántani szegénykét. Nagyon nehéz lehetett neki ezt elmondania nekem. Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés
kicsit fiatalabb nálam és mi csak kistominak nevezzük mert olyan kis szeleburdi kicsi, nem igazán határozott félénk fiú. Nagyon nehéz lehetett neki ezt elmondania, és látszott rajta hogy még a szemembe sem mer nézni. nem tudtam összetörni a szívét meg nem akartam hogy rosszúl essen neki a dolog. ezért kértem időt. ezt megértette, de azóta ha chatelünk is, mindig érzem, hogy benne van az a nyomasztó érzés és szeretné tudni mi a helyzet, felhozni nem meri de tudom. mit tegyek? mit mondjak neki? Nem akarom bántani. eléggé nyitott vagyok, főleg érzelmileg, de nem vagyok meleg.
2017. dec. 3. 19:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Hát szerintem minnél hamarabb mondd el neki, annál könnyebben túl tud lépni rajta. Esetleg ha neked nem gond egy ölelést adj neki és biztosítsd, hogy tőled senki sem tudja meg. Mondd el azt is, hogy ezen rágódtál az eleje óta. A lényeg, hogy ne engedd, hogy reménykedjen, legyél határozott.
2017. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sajnos én sem vagyok a határozottságomról híres. az ölelés persze meglehet. ez természetes.
2017. dec. 3. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

"biztosítsd, hogy tőled senki sem tudja meg"


Bakker, épp az előbb írta le a nevét és egy pontos jellemrajzot. Ennél csak akkor lenne felismerhetőbb ha lakcím és telefonszám is szerepelne a kérdésben.


Mellesleg, kérdezőkém, két lehetőség van:


1: Kamu a kérdés.


2: De igen, meleg vagy - vagy legalább bi. Egy normális heteroszexuális embernek nem lenne kérdés, hogy mit válaszoljon egy homoszexuális szerelmi vallomására.

2017. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1 mi a fenéért találnák ki ilyet?


2 márneharagudj, de én nekem van lelkem. érzelmes vagyok és empátiából magasabb szinten állok az átlagnál.

2017. dec. 3. 19:41
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

1: Mert unatkozol.

2: Empátia ide vagy oda, hetero férfi nem fog ezen gondolkodni.

2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszíntén leírod azt ahogy érzel, hogy nagyon aranyos és nem szeretnéd megbántani és mindazt ami még benned van vele kapcsolatban akkor már nem választottál egy rossz utat.


Mi az amit ne tegyél?

Ne kerüldd a témát csak azért, mert neked kellemetlen.

Neki is az, de megérdemli, hogy tisztességel válaszolj neki, és ne csak megúszd a választ.

Egyébként nagyon tisztelendő dolog az, hogy tudsz annyira érett és figyelmes lenni, hogy tényleg foglalkozz vele ilyen szinten.

Nem mondom, hogy nem fogja nehezen vagy rosszul viselni az őszinteséget, de ha ezt érezhetően kedvesen és figyelmesen adod elő az már rengeteget számít.

Sok sikert.

2017. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha neked nem gondd, megpróbálhatnád személyesen elmondani neki.

Ha érzi rajtad, hogy kedves vagy és együttérző, akkor könnyebben fogja fogadni. Azt pedig, hogy nem vagy meleg ő is megértheti.

2017. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Akarsz vele járni vagy nem? Ennyi a kérdés.

Ha igen: hajrá, de akkor nem vagy heteró.


Ha nem: akkor beszéld meg vele. Mond el neki őszintén, mit akarsz és mit gondolsz.

2017. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
5-ös: Nem az a kérdés, hogy elutasítsa-e, hanem, hogy hogyan tegye..
2017. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Mond meg neki az igazat, hogy heterosexuális vagy.

Minél előbb, nehogy bedühödjön és valami olyasmit terjesszen rólad a baráti körben ami nem igaz...

Megfordítva ha egy nálam kicsit fiatalabb lány azt mondaná hogy szerelmes belém, kb egy 16 éves, akármennyire is sajnálnám, bevallanám neki, hogy köszönöm, ez jólesett, megmelengette a szívem, de én a férfiakba vagyok szerelmes, nőkbe nem így nem tudom viszonozni az érzéseidet bármennyire is kedvesek a szavaid.

Nyugodj meg a világ tele van Ámor félrelőtt nyilaival...:)

2017. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!