Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak a kövérségen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a kövérségen vannak fennakadva az itteni kérdezők? És a másik véglet?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést és választ olvasok a kövérséggel kapcsolatban a melegek hozzáállásáról, viszont alig találok valamit azzal kapcsolatban mi a véleményetek a túl vékony srácokkal, férfiakkal szemben. Bejön valakinek? Egyáltalán el tudjátok képzelni egy átlagos testalkatnál jóval soványabb (a köznyelv elnevezése alapján "csontváz" ) emberrel az együttlétet?
2017. dec. 19. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Probaljuk kerulni a szelsosegeket.
2017. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

És a bőrkeményedés???

Arról is beszéljünk már!!!

Mert arról valahogy nem akarózik senkinek.

Igénytelen banda.

2017. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Dagadt senki se legyen. Az igénytelen és nekem senki se magyarázza azt, hogy nem lehet lefogyni... A másik meg tényleg az, hogy azt se mondja senki, hogy nem lehet izomot felszedni.

Egyszóval a csontváz meg a dagadt ember is ugyanolyan lusta disznó állat, csak az egyik zabál mindent a másik meg nem.

2017. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak ment a zöld kéz az értelmes hozzászolásért : ) Viszont a második valahol vegyen magának humorérzéket mert valahogy neki nem jutott.
2017. dec. 19. 11:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez olyan dolog szerintem hogy valakinek már az kövér akinek van 5 kg feleslege,és van akinek meg az se kövér akinek 10kg feleslege van. Az hogy sokan finnyáskodnak az egyrészt megjátszás és én biztos vagyok benne hogy ők is foglalkoztak már “kövérekkel”. Én sem szeretem azt a tipikus ténylegesen elhízott pasikat akiknél 50kg plussz feleslegük van. Egyébként a vékonyakat se szeretem és itt nem a túl vékonyakról beszélek mert azok se játszanak nálam. Ami nekem nagyon bejön az a férfias testalkat. Szeretem az aputestet,szeretem a kissebb sörhasú pasikat és azokra tudok igazán beindulni akiknek kicsit löttyedtebb a testük de ne legyenek öregek de túl fiatalok se 25,30 az ideálos korosztály. Egyszer kipróbálnék egy igazi “medvét” aki nagyon szőrös,magas és nagy a himbilimbije és a mellizma.
2017. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Kórosan azért ne legyen sovány, az se jó.
2017. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert kövérség lényegesen gyakoribb pláne férfiaknál mint a kórós soványság.

Én őszintén kórósan sovány meleget még nem láttam.

Lóarcút, csúnyát, bunkót, nyomulósat igen...

És bármennyire is nem szeretik ezt a kövér melegek elfogadni de sokaknak nem jön be a maci alkat a hájas has, a vastag rövid comb és a Jennifer Lopezt meghazudtoló hátsó...

Akármennyire is nem tetszik a Fiúk klubból egyik főhőse Justint alakítja, na az olyan alkat a kedvenc széles körben.

Twink nek hívják, fiatal, vékony, jó seggű, feszes has és csinos pofi és 25 alatt van bőven.


[link]

2017. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért a két fillérért, de szerintem sokaknak kimondottan bejönnek a vékonyka srácok. De legalább is 20x akkora esélyel talál magának valakit egy vékony mint egy kövér.
2017. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
Úgy látom sok itt a pedofil akik tizenéves kis twinkeket akarnak bszni ugy hogy mar bovel elmultak 30ak is. Orultok ha talaltok egy felszemu fellabu dagadt nyomorult szar oszt meg valogattok is kretenek.
2017. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

A kövérségen azok vannak fennakadva, akiknek nincs saját véleményük, hanem csak az éppen aktuális divat irányítja az ízlésüket. S jelenleg éppen az etióp éhező testalkat a "trendi", ezért van az, hogy fiúk-lányok egyaránt diétázgatnak, sportolnak stb.

De nyugodj meg: a kövérek igenis bejönnek nagyon sok embernek. Nálam pl. alap, hogy legyen mit fogni a másikon, s egy hajszálvékony pasihoz hozzá sem tudnék érni, legyen akármilyen izmos vagy akármilyen helyes, akkor sem, és ezzel még nagyon sokan így vannak.

2017. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!