Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az egyik barátomnál aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátomnál aki nagyon tetszik szerintem megvan a hajlam csak nem tudom hogyan térjek rá a témára, van ötletetek?

Figyelt kérdés
Már több éve ismerjük egymást elég jó barátok vagyunk és nekem már az első pillanattól tetszett. A beszéde is kicsit érdekes olyan szempontból hogy a hanglejtései alapján a hangja simán lehetne egy lányosabb meleg hangja. Mindig dicsérjük egymást hogy éppen milyen jól nézünk ki, volt úgy hogy mondta hogy miért nem gombolom még lejjebb az ingem úgy jobb lesz meg ilyenek. Sokat beszéltünk hogy ki hogy és mikor hol masztizik meg ilyenek és leginkább ő élvezte a legjobban ezeket a beszélgetéseket. A baj ugye mint említettem az hogy nem tudok semmit arról hogy neki milyen iranyultsaga van a hetero lepel alatt, amúgy nem tudja rólam hogy Bi vagyok.

2017. dec. 19. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindetten 21 évesek vagyunk :)
2017. dec. 19. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már eddig eljutotatok, hogy ilyenekről beszélgetek , akkor el is mondhatnád neki , hogy bi vagy és ha jól fogadja hívd el randira. szerintem egy próbát meg ér.
2017. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem biztos hogy a heterosexualitás az lepel.

Én melegként azt gondolom, hogy egy meleg már rég rátért volna a lényegre.

Ha meleg lenne már kezdeményezett volna, bevalotta volna hogy neki a fiúk jönnek be, a melegek is igénylik a barátokat bizalmasokat, nem csak a heterók.

Szerintem kérdezz rá.

2017. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké de én mintha azt venném észre, hogy nagyon leplezni akar valamit. Néha beszél lányokról ahogyén is de az ő szájából olyan erőltettnek tűnik. A fogalmazása is olyan bizonyítós. Most csütörtökön találkozunk is, meg szerintem bulizni is megyünk. Ja és ráadásul most nála alszom, úgy mint már sokszor de mindig külön ágyban voltunk eddig. (sajnos) nagyn nehéz nem tudom eldönteni mi legyen :O

Mivel én ismerem azt tudom elképzelni h ha megkérdezném h meleg e, azt mondaná h huuu dehogy is...mivel ő is azt tudja rólam h heteró vagyok. ahh nehéz.

2017. dec. 19. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivd at magadhoz, iszogassatok es akkor mondd meg neki.
2017. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az a megoldás hogy bevallod hogy nem vagy hetero.

De az is gond, hogy mennyire vagy bi?

Mit jelent ez nálad?

Tudnál férfival élni?

Mert most ezek szerint reménytelenül szerelmes vagy egy férfiba.

A bi-k többségéről ki lehet jelenteni hogy nővel él együtt de alkalmi sex. kapcsolatban bonyoldóik férfiakkal.

Én az ilyenektől mint full gay mindig irtóztam...

2017. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

És még valami ha tudnád hogy az én hangom mennyire férfias! -bariton és mekkora hajtűdobáló **zi vagyok...:D

A kinézetem amúgy lányos, az arcom az alakom és soha sem viselek férfias erős színeket vagy férfias ruhákat, pl bakancsot, mindig kicsit feminin vagyok és ráadásul divatőrült.

De a hangom az nem így próbálom lágyítani...

2017. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!