Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek bejönnek/bejöttek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek/bejöttek a netes ismerkedések és (ha van) az utána lévő aktusok? Biztonságos?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

eddig még csak neten megismert pasival feküdtem le/jöttem össze, szóval határozottan igen.

24f

2017. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesek a tapasztalataim. De általában semmi gond a netes ismerkedéssel.
2017. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. Van amelyik nem, és van amelyik igen. Mindkétféle megesett, hát, volt, ahonnan menekültem, még mielőtt bármi is történt volna.
2017. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző fiúmmal neten jöttem össze. De eddig én is fele más véleményt hallottam
2017. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttek és mindig volt szex is. Eddig kb 25-30 alkalommal.
2017. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyjából fele-fele arányról tudok tanúskodni, de attól is függ, hogy melyik oldalon ismertem meg a partnerem. Volt ahonnan több biztonságos kapcsolatom is alakult, de volt olyan is ami nagyon rosszul végződött.
2017. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én párkeresés céljából ismerkedtem neten, az alkalmi nem jött be előtte, nekem rosszul esett az egész, olyan nyers volt hogy csak azért ismertem meg... Viszont a párommal akit szintén neten ismertem meg sokkal jobb, sokkal jobb olyannal átelni akiről tudod, hogy nem csak arra kellesz és fontos vagy neki. Nyilván élvezhető az alkalmi is de utána nekem rossz volt napokig hetekig, hogy csak arra volt...
2017. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire bejön nekem is.
2017. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nekem az elso alkalom lenne,de nemtudom hol talalhatnek ra partnert....

Ferfias,eros kiallasu sracok esetleg valahol?

20 passziv Bp

2017. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!