Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Reptéri wc-ben volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reptéri wc-ben volt már bármilyen kalandotok? Mennyire van esély egy közös verésre vagy orálra?

Figyelt kérdés

Sokan megfordulnak ott, ezért veszélyes is lehet, vagy pont ezért könnyű ott bármilyen kalandba keveredni.

Nemrégiben utaztam átszállással egy európai repülőtéren és volt másfél órám.

Pisilés közben jól láthatóan kiraktam és egy be is merevedtem. Egy csávó feltűnően figyelt, utána kézmosás után visszament az egyik kabinba és nyitva hagyta az ajtót. Utána akartam menni de pont akkor nagyon sokan jöttek be, így végül inkább kijöttem. Pár perc múlva ő is kijött, de nem nézett rám és elindult a kapuja felé.

Kicsit később újra bementem, ezúttal az egyik kabinba és a mellettem lévőben egyértelműen verte valaki. Próbáltam átnézni de nem sokat láttam, csak az ütemes mozgást és a sóhajt. A lábamat átdugtam de nem reagált semmit. Elélvezett, erre már én sem tudtam visszafogni magam, én is elmentem.

Kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra.



2017. dec. 28. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Eddig azt hittem, a plázás wc helyszínnél nincs undorítóbb, igénytelenebb, de most sikerült mondanod egyet. A reptéri wc-k a világ legundorítóbb helyei, még hugyozni se szívesen megyek be.
2017. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha lebuksz lecsuknak...

Megbírságolnak több ezer euróra és az ügyvéd is leakaszt rólad annyit és vehetsz fel hozzá hitelt...

Én reptéren - Heathrow ismertem meg a párom a business loungeban elkezdtünk bezsélgetni, de sexre csak 2 hét múlva került sor.

2 hónap múlva hozzá költöztem.

2017. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Azt még megértem, hogy valaki a pasijával nyilvános helyen csinálja, mert izgalmasnak tartják. De ráizgulni egy vadidegenre, mert melletted veri a farkát a klotyón? Nem értem ez miben jó.
2017. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Dettó!
2017. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Ezek olyan borzalmas történetek. Én a pláza vécéjében figyeltem fel egy pasira aki nagyon nézett.

De én ezeket nem viszonzom, hanem menekülök.

2017. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtattak a reakciók. Nekem sem volt máskor hasonlóban részem, de az év végi hajtás és stressz miatt kb ennyi időm és lehetőségem lett volna "gyorsan" kielégülni.

Most végre itthon vagyok, kipihent, és nyugodt körülmények között eszembe sem jutna ilyesmi.

Éppen ezért kérdeztem rá, mert csodálkoztam magamon hogy mire vitt rá a kielégítetlenség és a túlhajszolás.

2017. dec. 28. 16:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg a túlhajszoltság...

Nézd férfiak vagyunk mindenkinek kell a sex de a reptéren sosem tudhatod nem botlasz e egy beépített rendőrbe vagy ilyesmi.

Ez komoly.

És melyik reptéren történt mert én amúgy rengetegen voltam és többnyire húgyszagon kívül mást nem tapasztaltam :D

2017. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Na jó a múltkor én is kivertem reptéri wc-ben, mert nagyon kellett, de az különleges helyzet volt. A feleségem felhívott miközben egy másik srácon élvezkedett.
2017. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Pfű!

És még a meleg férfiakra mondanak bármit is???

Miket nem hallok tanulok itten?


Te meleg vagy és van nejed és ő mással baxik te meg a reptéri klotyóban vered- de most nőre vagy pasira?!

2017. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Ez most lényegtelen mellékszál, a lényeg, hogy vészhelyzet volt. :)
2017. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!