Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Reptéri wc-ben volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reptéri wc-ben volt már bármilyen kalandotok? Mennyire van esély egy közös verésre vagy orálra?

Figyelt kérdés

Sokan megfordulnak ott, ezért veszélyes is lehet, vagy pont ezért könnyű ott bármilyen kalandba keveredni.

Nemrégiben utaztam átszállással egy európai repülőtéren és volt másfél órám.

Pisilés közben jól láthatóan kiraktam és egy be is merevedtem. Egy csávó feltűnően figyelt, utána kézmosás után visszament az egyik kabinba és nyitva hagyta az ajtót. Utána akartam menni de pont akkor nagyon sokan jöttek be, így végül inkább kijöttem. Pár perc múlva ő is kijött, de nem nézett rám és elindult a kapuja felé.

Kicsit később újra bementem, ezúttal az egyik kabinba és a mellettem lévőben egyértelműen verte valaki. Próbáltam átnézni de nem sokat láttam, csak az ütemes mozgást és a sóhajt. A lábamat átdugtam de nem reagált semmit. Elélvezett, erre már én sem tudtam visszafogni magam, én is elmentem.

Kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra.



2017. dec. 28. 12:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát, komolyan szóhoz sem jutok..........:D

23meleg passzív


Templomba nem jártok?!

2017. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Dehogynem járok. :) Szeretkeztünk is már templomban. :)
2017. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

El is hiszem.

Na látod én a lábam sem teszem be!

Inkább a reptéri klotyó! :D

2017. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg az a gond a reptéri, autópálya melletti klotyókkal, hogy mindenféle náció megfordul ott. Mexikói, Pápua-Új Guineai, Kínai, Thai, eszkimó, stb. stb. Közben átszálláskor végigfogdostak mindent Sanghaiban, Rióban, Antiquán... és hozzák a specifikus betegségeiket. Tényleg nem a reptéri klotyó a leghigiénikusabb helyszín. Meg az is szempont, amit fentebb ír valaki, hogy ilyen-olyan mértékben büntethetik a közszemérem-sértést, esetleg a melegséget is... plusz ki tudja, milyen fertőzéseket hordoz a random partner.
2017. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól függ milyen országban kapnak el, nem árt tudni hogy hol jár nyilvános vesszőzés még mindig a nyilvános homosexualitásért.

De pl még az USA-ban is kaphatsz érte lásd szerencsétlen George Michael-t hogy akartak vele példát statuálni utána meg a rendőr feljelentette hogy fizessen neki 5 millió dollárt...

Pont egy olyna klotyóról volt szó amit melegek használtak.

2017. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ez egy EU-s ország fővárosában történt, és a wc tisztaságával nem volt gond egyáltalán.

Mi van ha a párotokkal akartok együtt lenni és van jópár óra az átszállásig?

2018. jan. 2. 12:48
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mond, hogy nem bírsz pár órát a pároddal szex nélkül...
2018. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!