Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, honnan tudhatom hogy ez nem csak fantázia?!

Figyelt kérdés
Elég bonyolult de megpróbálom elmondani. Szóval 12 éves korom körül volt egy fiú akivel elég erőteljesen vonzódtunk egymáshoz értsd: állt a farkam a közelében. És voltak jelei hogy én se vagyok közömbös szeretett ölelgetni, mellémfeküdt stb. De aztán a gimiben ami vallásos iskola volt megtanultam leküzdeni az ilyesmit ill. "elfelejtettem" ezt a vágyat. Az egyetemen sokat vívódtam de mégis inkább a lányokra gondoltam ott is merthogy ők szépek. Viszont volt olyan nő is akivel beégtem, nem működött a műszer. A férfiakat ránézésre nem találom vonzónak. Persze látom hogy ki az aki jobban néz ki, de nem úgy stírölöm őket mint egy csajt szoktak. Viszont sokszor elképzelem hogy férfival szeretkezem passzívként. De a szopás például nem nagyon vonz, legfeljebb kölcsönösen vagy ha én kapom. Viszont a fenekemet szívesem odaadnám valakinek, de nem akárkinek. Azonban nem tudom tényleg vonzódnék-e lennék-e szerelmes egy pasiba. Így is elég sokminden kimaradt az életemből. Nem tudom mi lenne ha megpróbálnám valakivel a saját nememből. De lehet ez csak fantázia vagy egyszerű szeretethiány, mert szar gyerekkorom volt és csalódást okoznék élesben. Alkalmit viszont nem akarok. Mi lehet velem?
2018. jan. 5. 18:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sokan vannak akik csak dugásra keresnek valakit.
2018. jan. 6. 11:36
 12/13 A kérdező kommentje:
De nem ez motivál.
2018. jan. 6. 11:36
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, előzsör ki kéne próbálnod a sexet férfival.

Egy neked tetsző férfival.

Én sem úgy találtam meg életem szerelmét hogy elsőre.

Na, ez a bukó dolog, ez a hülyeség, ez az önámítás!

Beszélgetésre mást használok, nekem a pasit akivel együtt élek.


Nekem is volt a 'férjem" előtt kb 60 szeretőm!

Igen, 60, és ebből volt egy kapcsolat ami tartott 3 évig de rájöttünk hogy annyira másként képzeljük el a jövőt, hogy szakítottunk.

Rendes és csinos fiú volt mégsem működött tovább.

Utána jött ami belefért.

És még csak 24 leszek nyáron szóval nagyon fiatalnak vagyok mondható.

A sexhez is tapasztalat kell, hogy el tudd dönteni mi a mi jó mi ami nem, hogyan jó és hogyan nem, kivel és kivel nem.

Egyfajta szexuális szocializáció is létezik lehet ezzel valami újat mondok.

A sex és a jó sex nagyon fontos az idegrendszernek.

Nekem volta olyan fiú akivel őrült jó volt a sex, nagyon jól nézett ki kb mint Adam Lambert de tisztára, és egy csélcsap csapodás, munkamániás ürge volt de amire jó volt arra legjobb volt.

Közben keresgéltem és rábukkantam a mostani páromra.

Időben térben nagyon elszakadtam a tinédzserkori énemtől és Mo-tól is mivel küldöldön élek.

2018. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!