Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, honnan tudhatom hogy ez nem csak fantázia?!

Figyelt kérdés
Elég bonyolult de megpróbálom elmondani. Szóval 12 éves korom körül volt egy fiú akivel elég erőteljesen vonzódtunk egymáshoz értsd: állt a farkam a közelében. És voltak jelei hogy én se vagyok közömbös szeretett ölelgetni, mellémfeküdt stb. De aztán a gimiben ami vallásos iskola volt megtanultam leküzdeni az ilyesmit ill. "elfelejtettem" ezt a vágyat. Az egyetemen sokat vívódtam de mégis inkább a lányokra gondoltam ott is merthogy ők szépek. Viszont volt olyan nő is akivel beégtem, nem működött a műszer. A férfiakat ránézésre nem találom vonzónak. Persze látom hogy ki az aki jobban néz ki, de nem úgy stírölöm őket mint egy csajt szoktak. Viszont sokszor elképzelem hogy férfival szeretkezem passzívként. De a szopás például nem nagyon vonz, legfeljebb kölcsönösen vagy ha én kapom. Viszont a fenekemet szívesem odaadnám valakinek, de nem akárkinek. Azonban nem tudom tényleg vonzódnék-e lennék-e szerelmes egy pasiba. Így is elég sokminden kimaradt az életemből. Nem tudom mi lenne ha megpróbálnám valakivel a saját nememből. De lehet ez csak fantázia vagy egyszerű szeretethiány, mert szar gyerekkorom volt és csalódást okoznék élesben. Alkalmit viszont nem akarok. Mi lehet velem?
2018. jan. 5. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfojtott homoszexualitas esetleg biszexualitas. De en inkabb az elsot mondanam. Novel mar probaltad, nem igazan ment. Itt az ideje kiprobalni egy helyes fiuval. A vallasi iskola bigottsagat meg felejtsd el. Fogadd el, szeresd onmagad es tanuld meg, mi tesz boldogga. 24/F
2018. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja csak kitudja milyen negatív következményei lennének. Mégiscsak a család gyerek a normális. Mostanában is sokszor megkapom hogy miért nem nősültem már meg miért nincs gyerekem. És mondom amúgy tetszenek a csajok, csak nehéz eset vagyok.
2018. jan. 5. 18:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból az tűnik ki nekem is hogy mélyen próbálod elfolytani a vágyaidat. Valószínűleg meleg vagy, de még hosszú út vár arra hogy előszőr saját magadat elfogadd.

Próbálj meg egy megértő srácot keresni akinek őszintén elmondod a helyzetet. A szexben meg gyakorlatban jössz majd rá arra hogy mi az ami jól esik neked és hogyan szereted a partneredet kielégíteni.

A csalódásoktól meg ne félj.

2018. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jol sejtettem akkor, hogy a csaladod is eleg konzervativ. A massag nem abnormalis. Az ember szexualitasa egy szines paletta. Nem fekete vagy feher. Anelkul, hogy barkinek is meg akarnal felelni, legeslegbelul erezned kell, hogy mi tuzel fel jobban. Arra az osztonodre hallgass.
2018. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"Mégiscsak a család gyerek a normális."


Így van. Pont ezért nem kellene a meleg párokat kirekeszteni ebből.

Melegként is lehet családod...

2018. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nem lenne azzal ha nem lenne gyerekem akkor ha lenne egy szerető társam akivel jól érzem magam.
2018. jan. 5. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, és nem vagy ezzel egyedül.Nekem is voltak 14-16 éves koromban olyan vágyaim, hogy egy fiúval közös recska, kölcsönösen. Esetleg cumi ! De ez rég nagyon tabu volt, és tiltott. Ezért megpróbáltam teljesen elnyomni ezt az érzést. Megszerettem egy lányt, megnősültem, születtek lányaim.Minden rendben ! (Külsőleg .) De azóta is folyamatosan figyeltem a fiúkat, ahol lehetett.(strand, zuhanyzó,stb.) És 50 éves koromban nem birtam tovább. Adódott külföldön egy lehetőség, egy nagyon helyes sráccal, és megtörtént az első orális szex. Teljesült a gyerek kori álmom. Azóta már elég sokszor azóta ! Most írhatod, hogy egy "Mocsok" vagyok, meg hasonló, de tudd,nagyon nehéz évek várnak rád, ha elfojtod a Biszex hajlamod. (nem kell azt tudni senkinek, csak annak az egy barátodnak.Nekem is van egy szintén nős haverom, néha csinálunk fiús napot.)
2018. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális az Életedben amit Te magad normálisnak érzel!

Nem a család, és nem a gyerek!

Ezek más emberek gondolatai arról hogy mi Nekik a normlis!

Nehogy belemenj valami ilyesmibe mert akkor indul csak el a lavina.

Nem tudom hány éves vagy de először is le kéne feküdnöd egy neked tetsző férfival...

Rejtett homosexualitásnak hívják, nem tudod magad elfogadni kibontakozni mert a környezeted túl nagy befolyást gyakorolt rád.

Ebben a liberlis világban ez elég nagy szégyen.

Ha arról fantáziálsz hogy férfival szeretkezel, akkor ezt kell tenned.

A több majd jön magától!

Én is passzív vagyok és a szopás a legfinomabb dolog hidd el!

2018. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Előző vagyok...

Szerető társ...

Na ezzel megint beetettek.

Ez az ami heteró kapcsolatokban is kb 2-3 évente változik.

És nincs is ezzel semmi baj.

Ahány egyetemet végzett ismink volt, mind elvált vagy meg sem házasodott és tök jól érzi így magát.

Iszonyat magas a válások aránya nem véletlenül.

Az emberek annyira ki fáradnak az anyagi javak összeszedésében, a munkahelyen való helytállásban, annyi minden megváltozott, hogy a legtöbben fel sem akarják vállani hogy hosszútávú kapcsolatuk legyen több gyerekkel, illetve fel merik vállani hogy ami rossz vagy elromlik, azt be kell fejezni.

Nehogy azt hidd egy nő majd veled lesz életed végéig vagy akárcsak hosszú évekig is mert ez nagyon kis százalékban igaz Mo-n is és külföldön is.

2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A vallásos iskola rendesen kibabrált veled. Ha másért nem, akkor azért, mert kényszert éreztél arra, hogy megfelej "normáliséknak", amit meg is tettél. Nem írtad, hogy csak az, az egy nő volt-e az életedben, akinél beégtél, de talán nem is érdekes. Én úgy vettem ki a soraidból, hogy mindkét nemhez vonzódsz valmilyen szinten, de a fiúk jobban vonzanak. Keress magadnak egy srácot, akivel őszintén tudsz beszélni a problémáidról. Lehetőleg, azért ne azzal indíts, hogy szeretnéd, ha megdugna, mert ezzel bukó a bimbózó barátság.
2018. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!