Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan aki tényleg azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki tényleg azt gondolja, hogy bármilyen heteroszexualitástól eltérő szexualitás bűn vagy visszataszító? Miért? 19/L, biszexuális

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Hát van,például én is.
2018. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Van. Én azon akadok ki, amikor pl. leszbikusok és homoszexuálisok kiakadnak egy heteroszexuális ember fétisén. Talán nézzenek előbb magukba, aztán kritizáljanak másokat. Mert elvárnák, hogy őket ne kritizálja senki, de ők aztán mondhatják, hogy hú jaj de sok nekem az, amilyen te vagy.
2018. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kritizáltak már téged valaha a heteroszexuális "fétised" miatt?
2018. jan. 6. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
3. Nem reklámozom, de pont leszbikus ill. homoszexuális ember háborodott fel leginkább, ha nem is pont a fétisemen, hanem a gondolkodásomon, pedig annyira nem rendkívüli. De neki hogy az hú de befogadhatatlan. Hát, ami őbenne van, az is az a fél világnak, csak jó, ha tudja. Nem tudom, miért várják el, hogy őket elfogadják, ha ők se tudnak elfogadni valamit, ami a szokásostól többé-kevésbé eltér.
2018. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Amikor a felsőbbrendűség megnyilvánul felőlük ami ostobaság részükről , ez csupán .
2018. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok a provokatív kérdéshez (egy biszexuális lány)
2018. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Tőlem lehet akárki, akármilyen szexuális beállítotságú, ameddig engem békén hagylak, addig nem zavar és nem is nézem le miatta. Találja meg, a neki megfelelő partnert!

F

2018. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Bűnnek nem tartom, csak visszataszítónak.

Ugyanúgy mint, hogy a disznó agyvelőt sem enném meg semmilyen formában elkészítve sem. Mások kedvelik én visszataszítónak tartom.

Tényleg úgy gondolod, hogy azért érezzem magam kellemetlenül mert undorodom valamitől ?

Biztos, hogy van olyan amire te mondod azt, hogy visszataszító mások viszont kedvelik.

Ezeket a dolgokat meg tartani a magánszférában.

2018. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem azokat az embereket akik más magánéletével foglalkoznak
2018. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki azon a szinten van, hogy bűnnek gondolja ezt, attól ne várj értelmes indoklást :D
2018. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!