Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? A meleg ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A meleg ismerősöm mindig azzal jön, hogy 2 férfi között az anális szex egy "természetes biológiai folyamat". Főleg akkor rossz ez amikor eszem. Nem ítélem el a melegeket, de én nekem a gyomrom felfordul tőle = (

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem azzal van baj, hogy az ismerősöd meleg, hanem azzal, hogy egy érzéketlen, tapintatlan bunkó paraszt. Ezt így legközelebb a pofájába vághatod, szó szerint.


Amúgy meg valószínűleg meg akar téged dugni.

2018. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem akar, elmondása szerint nem jövök be neki, mert neki nem az izmos férfiak, hanem a 60 kg/185 cm es madarak jönnek be.... megjegyzem hálistennek :D Az szerinte olyan jóóó férfias.... mondjuk ezen azért vagyok kicsit megsértődve, mert nekem gyak azt mondta, hogy nem vagyok jó pasi, mire én ez szubjektív, mire ő, hogy a melegeknek jó az ízlése és neki is kiválló, mivel azok a zenék tetszenek neki amiket több 100 millióan néznek meg youtube-on. Mellesleg így kezdődik egy ilyen "diszkurzus"...


Hello.

Hello.

Jaj Krisz ( én vagyok), képzeld, nem akarom mondani, de olyan jó pasival voltam, hogy még mindig a seggemben érzem a farkát, akkora volt neki....

Fuj, ez undorító, ezt hagyd abba. ( ez vagyok én)

Ő erre: Miért? Ez egy természetes BIOLÓGIAI folyamat, nem betegség, és különben is, a gyerekes dolgaidtól meg én undorodom, amikor mesefilmet vagy videójátékot linkelsz, az ugyan olyan undorító mint az ha én kinyalom a spermámat egy jó pasi seggéből.

2018. jan. 13. 15:31
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

xD

Szerintem is undorító a fenélnyalás,főleg,hogy még van is ott valami.


Pedig én is meleg vagyok.

Kb annyira undorító,mintha egy nő fenekét nyalná ki valaki..

2018. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én hetero vagyok de soha nem nyalnám ki egy nő seggét, főleg nem a spermát belőle... Jah, és NEM, nem tartom az anális szexet nővel sem természetes biológiai folyamatnak, mivel a rectum nem erre való és várhogy is mossa, mindig lesz benne fekália... Jah, és lehet ez már paranoid, nem tudom, de én nem szívesen dugnám olyan helyre a farkam ahol elötte végtermék volt...
2018. jan. 13. 18:29
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az említett meleg ismerősöd egy tahó. Ez tény.


Illetve lehet, hogy valami leküzdhetetlen komplexusa van magával.


Szerencsére a melegek többsége diszkrét, udvarias.

25/f/bi/Bp

2018. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 Egyetértek. Szerintem meg kéne szakítani vele minden kapcsolatot. Undorító... (mármint nincs bajom a melegekkel, csak vele)
2021. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!