Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan készüljek arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek arra hogy kinyaljanak?

Figyelt kérdés
Ki kell magam mosni?
2018. jan. 14. 00:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
90%

Hány éves vagy amúgy, hogy ilyet kérdezel?

Nem kell kimosnod magad, de előny, ha nem egy átizzadt nap után akarja az illető csinálni, hanem, amikor tiszta vagy viszonylag, de belül nem kell kimosnod magad, ahogy fogalmaztál. :D

2018. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Kb így-Felül az ágyán a zárka bikája és átszól neked.

-Tisztálkodjál kö-csög,kanos vagyok.-elmész megmosod magad,aztán szerényen lehajtott fejjel jelentkezel,hogy kész vagy.

elmentek a függönnyel elválasztott mellékhelységbe,lehúzod a nadrágodat és feltérdelsz a wc deszkára,miközben a bika rád szól,hogy-húzd előre a mocskos farkadat,mert elrontja az illúziót.-és kapsz az oda nem figyelésedért egy erősebb nyakast.

szóval fogod a markodban a farkad,a másik kezeddel húzod szét a se-gged,a fejedet pedig nekitámasztod a falnak,amíg a kancigány behunyt szemmel pi-nának képzelve nyalja,majd megdugja a farodat.

2018. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
2-es ez nagyon élethű volt, tapasztalat gondolom :)
2018. jan. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem arra gondolok hogy kívül tiszta legyen e hanem hogy belül. Sokan írjátok hogy meg kell mosni,igen ezzel tényleg tisztaba vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 14. 06:22
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

A puncit belul nem mossuk

Amugy az irrigalasnak nevezzunk es csak akkor alkalmzzuk ha orvos javasolja

A huvely ontisztulo igy nem kell azt mosni


Kulso reszen a nagy es kisajkakat es a kornyezo teruletet erdemes alaposan megmosni szappanal vagy massal. Es vizzel leobliteni, megtorolni.

Baaar van aki utalja ha megmosod elotte :-D

2018. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező! Szerintem alapos fürdés és borotválás! Ennyi. Jah es figyelj a puncidra...tudod ontisztulo 😂
2018. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Belülről nem muszáj kimosnod, de kívülről nem árt ha nincs ott csokimaradék.
2018. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%
Én szeretem ha szép selymesre van borotválva a punci...mmmm.
2018. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jójó a puncim sima lesz..igaz nincs de megoldom...

na de én nem igazan vagyok ebbe a temaba jartas. Kimosni nem szoktam magam soha hiszen anelkul sincs soha semmi baleset, de tenyleg! Az elmult napokba felmerult ez a dolog a parommal hogy lehet ki kellene probalni. Ezert is jött a kérdésem hiszen ha egy pénisz bemegy és kijön tisztán (ami nem kicsi) akkor ha csak kívülről van nyalva akkor elég egy alapos fürdés is.

Ui.: a korom miért számít? Nem szexet keresek,tanácsokat.

2018. jan. 14. 09:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, elég egy fürdés előtte, belülről nem kell.
2018. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!