Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szűz melegek és biszexek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz melegek és biszexek, hogy tervezitek az első alkalmat?

Figyelt kérdés
Elsőre csak orál, vagy anál is? Alkalmi kalandból, ismerőssel, vagy szerelemből? És milyen az álompasitok?
2018. jan. 15. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy fiatal, 16-18 köröüli szűz sráccal, alkalmi kalandból.
2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Buran ***** válasza:
98%

Szerelemből szeretném. Vagy minimum olyannal, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Szóval egy viszonylag normálisan kialakított kapcsolattal a hátam mögött.


Miután kellően összemelegettünk, eleinte csak kivernénk egymásnak, majd pár alkalommal orál, végül a többi.


Én úgy képzelem, hogy 3-4 hónappal az első találkozás után. Úgy 2 második hónap környékén kezdenénk kiverni egymásnak (annyi idő alatt szerintem már ki lehet építeni egy bizalmi kapcsolatot, ha mind a két fél igazán akarja)


23/F/meleg

2018. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen azzal a személlyel, akibe fülig szerelmes vagyok. Az álompasi az olyan - vagy legalább hasonló -, mint én: lányos, érzelmes, szőrtelen (legalább combtól felfele), stílusában egyedi, szőke, vörös, vagy világosbarna hajú. Plusz pont, ha szereti az olyan zenét, amit én, illetve az olyan filmeket, amiket én. És persze az is fontos, hogy velem egy korosztályban legyen (14-17).
2018. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerelemből, miután már tényleg jártunk egy ideje "hivatalosan" is, mégha már egy ideje pl haverok voltunk vagy valami volt már a levegőben.

Szerintem először orál meg játszadozások lennének, majd utána ahogyan mindketten feloldódunk, úgy jöhetne már magától a dolog.

Álompasim úgy nincs, de a fekete haj, zöld/egyedi(másodlagosan barna) szem, kicsit barnább bőr, és a 190+ passzív srác lenne szerintem a tuti befutó, de személyben meg lehet, találkoznék egy aranyos, alacsony, szöszi, kék szemű, hipóreklámmal, lehet, bolond fejem beleszeretne, pedig ő nem az "álompasi" kategória. Ezért se mondanám ki, hogy van valami szabály/kizárásos alap, nyerő felállás...(De velem egy korosztály!,európai, értelmes, vicces, érzelmileg stabil, de nem teljesen komplett srácokban szoktam gondolkodni.:P)


21/m/F

2018. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Inkabb szerelembol, kapcsolatban szeretnem.

Amilyen romantikus kis nyalgep vagyok, nekem ehhez erzelmek kellenek.


Ha elegge szeretem es bizok benne anal is johet akar elsore.


Az alom pasi?


Hozzam korban kozel allo, sotet haju,

barna szemu, erzekeny, figyelmes, kedves, ertelmes, huseges, erzelmes,

vicces, kicsit bolond, jo fej srac.

(Elony ha o is Azsiai, csak hogy a kulturalis kulonbsegek ne okozzanak gondot)


21f/bi

2018. jan. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

A legjobb barátommal.

Áthívnám magamhoz úgy, hogy nem sejt semmit. Aztán elkezdenènk egymást vetkõztetni csókolózás közben. Kiverjük egymásnak aztán orál, majd anál.

Az ideálom pedig csupasz ès izmos test, korombeli 15-20 èves ès hejbèli.

2018. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!