Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nekem nagyok az igényeim vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyok az igényeim vagy tényleg ilyen nehéz találni valakit?

Figyelt kérdés

Neten szoktam ismerkedni, de mindig zsákutcába futok: vagy valami idóta, írástudatlan jön szembe, vagy kamus az illető, vagy abszolut nem jön be, aki ír. Néha már tényleg azt érzem, hogy csak a hibát látom másokban, de másrészről meg úgy vagyok vele, hogy miért kellene leállnom olyannal, aki nem felel meg?

Ja és ha ez még nem lenne elég, hát persze, hogy mindig heterók azok a palik, akikre azt mondanám, hogy nekem tökéletesek lennének.


2018. jan. 17. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Rossz helyen ismerkedsz. Miért nem mész olyan neked való klubbokba inkább? A kamust legalább rögtön kiszúrnád
2018. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős.. valahogy nekem sem megy.. kb ilyen problémák miatt.. Mondjuk én inkább a zaklató vad barmokat találom meg mindig..
2018. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én társkeresőn ismerkedtem nagyon hosszú ideig, megtaláltam addig mindenkit, akivel nem jött össze valamiért. Aztán kb 2-3 év után (kisebb-nagyobb szünetekkel) talált rám a szerelem. 3 hónapja vagyunk együtt.

Ezzel nem dicsekedni akartam, csal az a lényeg, hogy nem szabad feladni :)

2018. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira igaz, de ahogy mondták előttem, nem szabad feladni:P Igazából az egész netes ismerkedéseimnél már az is jobb volt hogy elmentem egyszer alterbe és pont szerencsém volt mert olyan jo palit találtam de sajnos a szulei nem csípik a melegséget na mindegy hosszu tortenet, szoval nem csak a net mogul kellene illetve lehet iranyitani ezt az ismerkedés dolgot. :)
2018. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ti hány évesek vagytok egyébként? Előző voltam, én 20, kicsit későn érő típus :D
2018. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!