Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk kik párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk kik párkapcsolatban éltek, ti szólítjátok?

Figyelt kérdés

A párotokat ”Apának"?

Sok hetero kapcsolatban a felek Apának és Anyának szólítják a másikat.



2018. jan. 21. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Soha
2018. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem.. :D
2018. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Elég meredek egy gondolat, főleg mert az én szüleim perpill még emésztik, hogy ha az egyetlen fiacskájukon múlik, nem unokázhatnak - hacsak máshogy meg nem oldjuk. :) Lényeg, hogy eszem ágában sincs Apának hívni a páromat, nem emlékeztetem erre nap mint nap magam... De ha meg is békélnek vele, akkor is kissé betegnek tartom.


24/F

2018. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Az apucinak mondják magyarul és ott van ez ahol nem egyenrangúak a felek.
2018. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez inkább a gyerek miatt van a hetero kapcsolatokban.

Például, ahogy az általános iskolákban is úgy utalnak a tanárok egymásra sokszor, mint a "tanár néni" vagy "Icuka tanárnéni" vagy "Pista bácsi" stb, de nyilván amikor "Icuka tanárnéni" meg "Pisti bácsi" leülnek mondjuk péntek este sörözni, akkor nem így szólítják egymást.


Hogyha nincs gyerek, akkor szerintem nem nagyon van értelme a dolognak.

A melegek esetében meg hát elég kevés esély van gyerekvállalásra és még azt is ellehetetlenítik.

Ha meg mégis sikerül, mondjuk örökbefogadással akkor meg kicsit furán hangzik, hogy apuka és apuka :D


Az ilyen AB/DL kapcsolatok meg megint más téma, de nem hiszem, hogy túl sok ilyen lenne.

2018. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
62%
Tőlem a barátom elvárja hogy apának hívjam. És úgy is beszél hozzám, hogy " Most apuci nagyon meg fog dugni" stb. Én 20 vagyok, ő pedig 35 éves.
2018. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Béla211 ***** válasza:
94%

A párom néha szokott engem papusnak hívni pedig 16 évvel fiatalabb vagyok nála:D

F/31

2018. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem tudna a számra esni :D ez a szó, hogy Apa...nekem az az édesapám. A páromnak ki lehet találni mindenféle becenevet, és akkor se szólítanám apának, ha lenne örökbefogadott, vagy félsaját gyerekünk.
2018. jan. 21. 16:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellne apának hívni? Nem az.
2018. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
32 nap (nem év, hanem NAP) korkülönbség van köztünk. Igaz, hogy Ő az idősebb tőlem kb. 1 hónappal, de ha Apának szólítanám, olyan, mint ha saját magamra mondanám. :) Egyszer-kétszer kipróbáltam, hogy milyen érzés ezt mondani Rá, de annyira tré hangzása volt, hogy inkább felejtős a dolog.
2018. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!