Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert elfogadott hogy ket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert elfogadott hogy ket meleg ferfi parkapcsolatban megusse a masikat?

Figyelt kérdés

Megmondtam a baratomnak,hogy megcsaltam. Nem szerettem volna kozolni ezt a "botlast", de mar hetek oda buntudatom volt (van). Es pont szexelni akartunk, szoval szoltam neki,hogy valamit eloszor elkene neki mondanom. Vegig hallgatott aztan megpofozott. Ugy volt hogy az agyon ultunk es o mellettem jo kozel, aztan meglokott es utana adta a pofont. Aztan kiabalt es elkuldott hazulrol,hogy o egyedul lehessen kulonben nem tudja mit csinal velem. En meg amugy sem maradtam volna tovabb vele egy legterben mert kevesen mult,hogy vissza adom a taslit.


Ilyen esetben jogos volt a pofon amit kaptam?


De ha igen, akkor ha ezt egy no csinalja ott miert nem kap a csaj egy taslit. Jaj mert no. Es not nem utunk ( egyetertek ezzel!!) de akkor az miert " elfogadott" vagy konnyebb megemeszteni ha "veletlen" meleg parkapcsolatban elszakad a cerna es megutod azt akit elvileg szeretsz.

Tudom hibat kovettem el, de miert utott meg? Meg sosem pofozott fel. Ez szamomra felfoghatatlan.


F


2017. szept. 3. 17:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem mintha annyira fajt volna fizikalisan az a pofon, de azert ez nekem sok volt lelkiekben.
2017. szept. 3. 17:32
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nagyon megbánthattad és így vezette le vagy csak te voltál hozza legközelebb és rajtad csattant. Ez a "nőt nem bántunk" dolog szerintem meg máshogy viszonyul hozzád vagy passz engem a párom még nem ütött meg.
2017. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Nőket is ugyanugy talán még jobban verik, több olyan nőt ismerek akit ver rendszeresen a férje/párja. Amúgy meg megérdemelted azt a pofont, ha megcsaltad.
2017. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos vannak akik utik a noket. En ezt nagyon elitelem. Es habar egyenragu felek vagyunk egy kapcsolatban, de a no megiscsak a gyengebbik nem es soha nem emelnek kezet egy lanyra!


Viszont most esetemben ez miert lenne maskepp? Most azert,mert fiu vagyok? Ha ugy nezzuk akkor meg mondhatnam azt is hogy vissza elt a tesi folenyevel,mivel o joval erosebb,magasabb nalam stb.


Mindegy, tudom. A megcsalas undorito dolog,nagyot hibaztam. De ezen a pofonon kiakadtam.

2017. szept. 3. 17:52
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyik esetben se elfogadott.szerintem egy meleg kapcsolatban is ugyanazok a szabályok vannak mint egy heteroban.amibe az is beletartozik hogy nem csaljuk a másikat.hibáztál.
2017. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
De minek csaltad meg?
2017. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

En úgy voltam, hogy megcsaltam a pasimat, pont a végen voltunk, akkor jött haza a pasim, volt világ , öszeverekedtek a másik pasival, de végül kis idő múlva kibékültünk 😐

21/f p

2017. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Heti kamu.
2017. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

Cicaharc. :-)

Pont jól időzítetttél. Púzó tömés előtt ilyet benyögni.

2017. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Mit csodálkozol ? Megcsaltad , megérdemelted , kész ! Én még meg is vertelek volna már nem azért , de miért kell félrekúrni ? Heteró vagy meleg , a megcsalás undorító ! Azt meg, hogy a nőket nem ütik meg , az sajnos nem mindig igaz .
2017. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!