Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az ha egy bazira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ha egy bazira nagyon fiatal fiú aki nem is meleg, de lefekszik egy idősebb fószerrel és cserébe az idősebb pasi vesz neki dolgokat akkor ki használ ki kit? Pl iphone 10-et meg ilyenek, de azért fáj is neki amikor megdugja.

Figyelt kérdés
Nyugi legális dologról beszélek semmi illegál, szal nem 14 alatti dologról!
2018. jan. 22. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az öreg a fiatal himringyot.
2018. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Megéri itt mindkettő a pénzét! És nehogy azt mondja valaki, hogy "szegény gyerek", amikor én gyerek voltam, otthon írtam a házi feladatot, azt azt se tudtam, mi az, hogy melegség, nemhogy ilyesmibe keveredni...
2018. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
valószínű,hogy az idősebb fószernek az iphone 10 olyan mint neked egy kiló hús ára,nem tétel.
2018. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Missi_Key ***** válasza:
100%
Mindenki mindenkit. Ezt hivjàk mindenki nyer helyzetnek...
2018. jan. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megéri. Én is lennék valakivel csak a pénzéért.
2018. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!