Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok azokról az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok azokról az emberekről, akik meleg társkeresőre intim képeket tesznek ki magukról?

Figyelt kérdés

Nos, nekem van egy alapvető erkölcsi normám.


Itt nem a félmeztelen képről van szó, mert azzal semmi baj, mert például ez a félmeztelen kép készülhetett strandon is, azt megértem.


De ha valaki direkt olyan intim képet tesz ki, esetleg a privát mappájába tölt fel 18+ képeket magáról, és párkapcsolat a célja, ti azt mennyire veszitek komolyan?


Én valahogy úgy érzem, hogy gyakorlatilag már látta az egész meleg közösség az oldalon az intim testrészeit,, és valamiért elveszti az érdeklődésemet az egyén, tehát valahogy taszít az erkölcsi romlottsága az illetőnek, és gondolhatom mennyire lehet értelmes.


Bár lehet nekem túl magas az erkölcsi mércém, nem tudom.


2018. jan. 24. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jó véleménnyel róluk.
2018. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet csak igy tudja az erdeklodeseket felhivni..
2018. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Jó, ha van ilyen kép, nekem például fontos, hogy azt is lássam, mielőtt belebonyolódok a dologba!

Ha nem tetszik a szerszán, neki se állok beszélgetni!


De nem vagyunk egyformák, kinek tetszik az ilyen, kinek nem...

Nekem viszont fontos az intim kép is...

2018. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok erkölcstelen, de nekem is van feltöltve intim kép. Már nagyon sok emberrel megismerkedtem a neten, magas társadalmi rétegből is és szinte mindenkivel volt intimitás kép csere az első 1-2 napban. Nem tudom mi az oka, talán férfi kíváncsiság, vagy ha van rá lehetőség miért ne. Egyszer fordult elő, hogy olyan sráccal találkoztam, aki abban hitt, hogy ha majd oda kerül a dolog látjuk egymás intim részeit. Nekem ez borzasztóan szimpatikus volt. Sajnos egyik napról a másikra törölte magát és azóta nem találtam rá...
2018. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, nem értem a képmutató melegek baját, nyilván nem ezzel kezdem az ismerkedést, de nem árt ha vannak ilyen képek a tarsolyomban.
2018. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem ítélkezem mindenki úgy ismerkedik ahogy jónak látja, csak azt nem értem amikor felháborodnak azon, hogy nekem nincs ilyen képem. én nem mondtam, hogy ő küldjön, úgyhogy tőlem se várja el senki, hogy majd én küldök.

21/f

2018. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindjárt látom, hogy mire számíthatok. Egyszóval nem árul zsákbamacskát.
2018. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel, szerintem sem lehet komolyan venni ezeket az embereket, ez a felszínesség netovábbja. Egyébként veszélyesnek is tartom, az ilyen jellegű képek könnyen önálló életre kelhetnek a világhálón, vagy zsarolás eszközévé válhatnak.
2018. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakinek van intim képe még jelenti, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot. Az internetes társkeresők nem mások, mint egy húspiac. Az emberi személyiség része a szexuális vágy, így azt gondolom semmi probléma nincs, ha egyedülállóként szexuális kalandokba keveredik.


Nem fogok hazudni, de én is felhúzom a szemöldököm, amikor ilyen profilba botlok. Az ilyen profiloknál pedig leginkább a profilt magát kell figyelni. Nem mindegy, hogy valakinek van pár képe, vagy egy egész fotógalériája. Továbbá tud-e kommunikálni, illetve levelezéskor hogyan áll a dolgokhoz. Ez alapján tudom komolyan venni a másikat.


Az más kérdés, hogy valaki komoly kapcsolatot jelöl meg célként, vagy ki is írja ezt a profiljára, de már ismerkedni nem akar, ha nem ad valaki neki intim képet, illetve első találkozókor nincs szex.

2018. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár zsákbamacskát vásárolok a későbbiekben, akár nem, teljes mértékben kizárt, hogy olyan emberrel ismerkedjek, akinek akár csak egyetlen gyíkos képe is fent van a hálón. Ezeket a srácokat nem tudom felelősségteljes, komoly embereknek venni.

Egy távoli ismerősöm (intim + arcos) társkereső képe a napisz.ron kötött ki, ami majdnem a menő állásába került. Évek óta szégyenkezik a kollégái, főnökei, de legfőképp a családja előtt.

2018. jan. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!