Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek között mennyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek között mennyi az introvertált ember?

Figyelt kérdés

Elég nehéz ismerkedni,mert az emberek többsége extrovertált.Egyből találkozni akar,egyből programokat akar.

Én eléggé otthonülős vagyok,és nem szeretek idegenekkel egyből találkozni,hanem előtte jobban szeretek neten hetekig,esetleg hónapokig ismerkedni,mert felesleges emberekre nem szeretek időt pazarolni.

Előbb ismerjük meg egymást,hogy mennyi közös van bennünk.


Nagyon nehéz hasonló gondolkodású melegeket találni barátkozásra,esetleg szexre?


2018. jan. 27. 17:22
1 2
 1/18 Gál Zoé ***** válasza:
84%
Azt nem tudom, de valahol hallottam, hogy a meleg férfiak 50%-kal többet beszélnek átlagosan mint a heterók, szóval gondolom több közöttük extrovertált.
2018. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy partyarc.Nem is nagyon vonzanak az ilyen meleg helyek,ahol ilyen igénytelen zenéket tolnak.

Táncolni sem szeretek.Alkoholt nem fogyasztok soha.

Nem igazán érdekel mások magánélete,ezért pletykálkodni sem szeretek.


Szívesebben beszélgetek politikáról,művészetről,sportról.

2018. jan. 27. 17:28
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
"előtte jobban szeretek neten hetekig,esetleg hónapokig ismerkedni,mert felesleges emberekre nem szeretek időt pazarolni." ez egy kicsit ellentmondásos, 1 honapig levelezés, az az időpocsékolás, nem az ha találkoztok és utána nem beszéltek
2018. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tartom időpocsékolásnak a levelezést.

Egyrészt sokkal gyorsabb,kényelmesebb,mint egy személyes találkozó.

Másrészt nem lehet egy személyes találkozón egyből mindenre kitérni.

Levezelés során hetekig sok minden kiderülhet.

Na,meg ugye ott akkor ír vissza az ember,amikor kedve,ideje van.

A találkozóhoz viszont minden félnek jelen kell lennie egy időben.

2018. jan. 27. 17:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan lány vagyok, de csak megerősíteni tudom a kijelentésedet. Ismerek/találkoztam már pár meleg sráccal, mind nagyon kis beszédes, extrovertált volt, jófejek és kedvesek, de introvertáltként nekem is hamar leszívták az energiáimat :D

Neten próbálkozni talán annyiban nyerő számodra, hogy lehetséges, hogy rábukkansz egy hozzád hasonló cipőben lévő srácra. Sok sikert hozzá, nem reménytelen dolog ez!

2018. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem is azzal lenne a baj,ha valaki sokat beszél.

Csak ne sületlenségről.

Pont,ahogy valaki írta is,hogy sokan pletykásak.

Vagy azt beszélik ki melyik ismerősük kivel kavart,vagy mit kavartak meg benne.Ki kapott el nemi betegséget,vagy ki csalta meg a pátját,ki kit húzott le pénzzel.Stb.

2018. jan. 27. 17:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Látod, az már a személyiségen múlik! Így még érthetőbb, miért szeretnéd először jobban megismerni a másik felet.
2018. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintén introvertált vagyok, és ugyan így gondolkodom, bár a találkozás szerintem nem időpazarlás. Viszont sokkal jobb, ha már előtte ismered a másikat, tudod mik a közös témáitok, így elkerülhető néhány kellemetlen pillanat. Szerintem 1-2 hét alatt nem lehet megismerni a másikat. Most pl. egy olyan srácban csalódtam, akivel 2-3 hónapig beszélgettem mindennap. Örülök is, h nem találkoztam vele.
2018. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Én is melegként introvertált vagyok. Nem kedvelem a hangos zenéket, inkább maradok itthon olvasni vagy zenét hallgatni (amit én kedvelek), mintsem bulikba. Alkoholt sem iszok egyáltalán. Személy szerint nem kedvelem a “small talkot” és inkább ülök be egy kávézóba, mintsem egy bárba.(kivéve ha Olaszországban vagyok, mert ott a bár mást jelent)

Szerintem nincs semmi gond azzal, ha valaki üzenet formájában akar másokkal beszélgetni akár hetekig. Számomra fontosabb, hogy valakinek a mentális képességérő és gondolatairól kapjak átfogó képet, mintsem a testi képességeiről. Ugyan így szerintem teljesen érthető hogy nem akarsz időt szánni olyan emberekre akikkel nem “egy húron pendülsz”.


Ami pedig az ismerkedést illeti...szerintem már elegen válaszolták meg ezt a kérdést, hogy lásd igenis többen vagyunk akik úgy gondolkodnak, mint te, de mivel legtöbbünk introvertált nem kedvelünk kezdeményezni, ami nehezebbé teheti az ismerkedést. Nyilvánvaló kapitány balra el.

2018. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok had javítsam ki az utolsó bekezdést mert sületlenséget írtam. Valamilyen szinten nehéz, ha az ember konvencionálisan vagy szex oldalakon (pl:planetrómeó) akar hozzá hasonló embereket megismerni, de nem lehetetlen...asszem.
2018. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!