Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kollégisták! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kollégisták! Számotokra nem okoz plusz stresszt a kollégium és az, hogy egy kollégiumban éltek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A melegség hogy jön össze a kollégiummal?


Ez kb olyan mint ha azt kérdeznéd meg hogy a meleg buszsoffőröknek nem okoz-e stresszt az hogy egy buszt kell vezetniük.


Mindenkinek más, valaki szeret kollégiumban lakni, valaki nem, én az utóbbiakhoz tartozom. És nem, nem azért mert meleg vagyok.

2018. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem erre gondolok. :D


Hanem az, hogy mégiscsak nagyrészt hetero fiúkkal élünk együtt egy kollégiumban.

És jó-jó elfogadás, meg miegymás, de azért mégiscsak más elfogadni azt, hogy egy barátod meleg, mint azt, hogy egy olyan barátod meleg, akivel együtt is élsz.


Én persze tudom, hogy nem izgulok fel minden srácra és hogy nem fogok ráhajtana egy szobatársamra sem, az már viszont egy másik kérdés, hogy ők tudják-e vagy így gondolják-e, sajnos. Sok az előítélet.


Szerencsére például az én jelenlegi szobatársaim maximálisan elfogadják és nagyon jól kijövök velük, sőt nem is én vagyok az egyetlen meleg a szobában, viszont ők jövőre elmennek.


És hát nagy kérdőjel még a fejemben, hogyha tudnák mások azt, hogy meleg vagyok mennyire akarnának szobatársnak...

És ez eléggé frusztrál, illetőleg eléggé megtörte az önfelvállalásomat is.

2018. jan. 28. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan közegben vagyok a koliban, ahol ez nem frusztrál se nem aggaszt.

F19

2018. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rólam tudták a szobatársaim, négyen voltunk egy szobában. Az első év boldog tudatlanságban telt, aztán mikor szóba jött, hogy következő évben is lehetnénk szobatársak, mert jól összeszoktunk, a miheztartás végett vallottam (addigra már össze is barátkoztunk annyira, hogy merjem előttük vállalni). Meglepődtek, mert elmondásuk szerint nem látszik rajtam, de elfogadtak. :)

Persze néha a szivatás (szigorúan vicces jelleggel) nem maradt el, pl mikor mentünk fürdeni. Volt, hogy játékosan megtiltották, hogy nézzem őket zuhany közben, máskor meg direkt ott produkálták magukat előttem, a gyökerek... :D


Igazából az elején volt kicsit nehéz, mert az egyik srác még első évben nagyon-nagyon tetszett, de heteró volt (vagyis még mindig az tudtommal - remélem, különben kiherélem magam, haha:D), szóval még akkor lemondtam a többről, és tökéletesen megelégedtem a barátsággal.


A kolis éveknek már vége, azóta van barátom is, akivel szeretjük egymást. Jó néha visszagondolni, köszi a nosztalgiát!


Ami téged illet, sajnálom, hogy elmennek a szobatársaid. Van esetleg olyan ismerősöd, akivel rajtuk kívül jóban vagy, és lehetnétek egy szobában?

Ha pedig full ismeretleneket kapsz, szerintem ne azzal nyiss, hogy "Heló, xy vagyok, és meleg." Ütne az biztos, de nem biztos, hogy szerencsés nyitány lenne. :D Előbb ismerd ki őket, hogy milyenek a témával kapcsolatban, el lehet-e mondani nekik; vagy inkább maradjon titokban, legalábbis az elején. Drukkolok, hogy normálisakat kapj! :)


Üdv,

26/F

2018. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a kolesz előnye hogy sok jó pasit láthacc a zuhanyban

olyanokat akiket amúgy sose látnál

én imádom nézni őket vagy amikor szűk boxerben vonulnak a folyosón

2018. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik meleg ismerősöm cseppet sem zavartatta magát a kolijában, sokszor egy szál f**zban flangált a szobatársai előtt és elmondása szerint egyszer, amikor a barátja nála volt, épp rájuk nyiott az egyik szobatársa. :D De ő eléggé extrovertált is, én introvertáltként biztos nem viselkednék így.
2018. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozott bőven, sajnos a végére már hallottam vissza egy s más pletykát magamról. De volt, hogy összejártunk egy másik szobában lakó sráccal, együtt zuhanyoztunk meg egyebek. Szóval a pozitív élmény is megvolt szerencsére.
2018. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!